Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kavga nedeniyle 1 saatlik gecikme

  Saffet YENİGÜN/KEMER (Antalya), (DHA)
  14 Ekim 2007 - 00:00Son Güncelleme : 14 Ekim 2007 - 12:31

  Bülent Ersoy’un eşi Armağan Uzun ile arabada yaşadığı kavga, sahneye bir saat geç çıkmasına neden oldu.

  Foto galeri - Bülent Ersoy'un fotoğrafları için tıklayınız...

  Foto galeri - Bülent Ersoy ve Armağan'ın fotoğrafları için tıklayınız...

  Kavga nedeniyle 1 saatlik gecikme
  Eşiyle ilgili açıklamalar yapan Bülent Ersoy, "Eşinizle kavgalar oluyormuş diyorlar. Aşk evliliği yaptım. Aşk evliliklerinde insanların uyuşamadığı noktalar oluşabilir" dedi.
  Kemer'e bağlı Göynük Beldesi'nde bulunan Majesty Mirage Park Resort Otel'de sahneye çıkan Bülent Ersoy, evde yaşanan kavga nedeniyle otelin önüne kadar birlikte geldiği eşi Armağan Uzun'u, aynı arabayla geri gönderdi. Sahneye geç çıkması protesto edilen Ersoy, at arabasıyla geldiği konser salonunda hayranlarının gönlünü aldı.

  Ersoy, konserine eşi Armağan Uzun ile kavgası nedeniyle 1 saat geç başladı. Havaalanına Armağan Uzun ile gelen Ersoy, burada gazetecilere bayram sabahı Armağan'ın elini öptüğünü anlattı. “Kocaların bayramda eli öpülür” diyen ünlü sanatçı daha sonra eşiyle birlikte Antalya’daki evine geçti.

  Bülent Ersoy, konser öncesi evinden birlikte çıktığı ve sahneye davet ederek 4 şarkı söyletmeyi planladığı eşi Armağan'la Kemer yolunda tartıştı. Ersoy, Armağan Uzun ile otomobildeki tartışması ardından Ersoy, Göynük Beldesi'ne giren otomobilin havaalanına dönmesini istedi. Havaalanı yolundan da arabayı eve yöneltti. Ersoy, Armağan’ı eve bıraktıktan sonra otele yalnız geldi.

  Foto galeri - Ebru Gündeş fotoğrafları için tıklayınız...

  /images/100/0x0/55ea71ebf018fbb8f8806574Bu arada assolistlik tartışması hakkında da açıklama yapan Ersoy, "Seda Hanım (Sayan) gazino hayatına yetişti. Sibel de (Can) öyle. Onun dışında küçüklerden Petek (Dinçöz) var, o da assolistlik yaptı ama Ebru (Gündeş) yapmadı. Okumadı ama okumaması demek kayededeğer bir soist olmadığının göstergesi demek değildir, son derece güzel okur. Seslere güzel basar" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı