« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kavga bitmiyor

Doğan, Ulusoy’un seçimleri kazanmasında Albayrak ve Gökçek’in etkili olduğunu söyledi ve ikili için ’CHP’ye geçtiler de haberimiz mi olmadı?" dedi. Gökçek ise bir toplantıda Hasan Doğan’ın etek giyebileceğini ima ettiğini açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ortalık karıştı

Futbol Federasyonu seçimleri öncesi ismi sık sık gündeme gelen eski başkanvekili Hasan Doğan, star televizyonunda yayınlanan Telegol programına bir röportaj verdi. Ortalık karıştı. Federasyon seçimlerini Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in etkilediğini ileri süren Doğan, "Onların desteği olmasa Ulusoy kazanamazdı. Futbol Federasyonu bu 2 kişinin kontrolüne geçmiştir. Yorumlar iktidarın Ulusoy’a karşı kaybettiğini söylüyor. Peki Gökçek ve Albayrak CHP’ye mi geçti?

Diyet ödeyecek

Haluk Ulusoy’un şahsıyla ilgili değil ama o dönemdeki kirlilikler Başbakanı etkiledi. AK Parti topyekün bir tavır koysa Haluk Ulusoy kazanamazdı" diye konuştu. Gökçek’in Anayasa Mahkemesi’nden kararın çıkmasında bile etkili olduğuna inandığını vurgulayan Hasan Doğan şöyle devam etti: "Haluk Ulusoy diyet borcu ile iktidar olmuştur. Bu federasyon Haziran’da gider. Diyetler ödenecek.!" Programa kendi isteğiyle telefonla bağlanan Ankaraspor’un Onursal Başkanı Melih Gökçek ise Hasan Doğan’ı ağır bir dille eleştirdi.

Yer almayacaktı

"Hasan Doğan seçildikten sonra diyet borcu mu ödedi?. Bu nedenle mi bizim için de aynı şeyleri düşünüyor?" diye soran Gökçek, "Beş kişilik bir grupta, yeni yönetimde olması gerektiğini söyledim. Kendisi de bana aynen "Bugün veya yarın yapılacak seçimde, gerek başkan adayı, gerek ikinci kişi olarak hiçbir yönetimin içerisinde yer almayacağımı defalarca dile getirdim. Eğer seçime girersem, bunu basın mensuplarına izah edemem. Bana ’etek giy’ derler cevabını verdi. Ve Hasan Doğan seçime girdi" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz