Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kavasoğlu'ndan transfer müjdesi

Beko Basketbol Ligi'nde Aliağa Petkim'e yenilen Bornova Belediyesi'nin başantrenörü Aclan Kavasoğlu, “Önümüzdeki hafta gerekli transferleri yapıp, kişiliğimizi yansıtacak basketbolumuzu tekrar sahaya yansıtacağız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kavasoğlu, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, kendileri için önemli bir müsabakayı kaybettiklerini, eksik kadroyla mücadele etmelerine rağmen iyi bir oyun ortaya koyduklarını söyledi.

Son dönemde yaşadıklarını, her takımın yaşamadığını ifade eden Kavasoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
“3 yıllık bir takım olarak, bu süreçte yaşadıklarımız bizi psikolojik olarak etkiledi ama bunu yendik. Bu nedenle oyuncularıma teşekkür ediyorum. 3 yabancı eksik oynamak, takıma değişik psikolojiler getiriyor. Önümüzdeki hafta gerekli transferleri yapıp, kişiliğimizi yansıtacak basketbolumuzu tekrar sahaya yansıtacağız. Bugün bireysel olarak 6-7 hata yaptık. Bu hatalar nedeniyle rakibimiz kolay basket buldu. Bu da bizim oyun sonunda daha diri kalmamızı engelledi. Mücadele olarak kaliteli bir maç oldu.”

Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Kavasoğlu, halen bir oyuncuyu denediklerini, pazartesi günü denenmek üzere bir oyuncu daha geleceğini, ayrıca bir oyuncuyla kontrat imzaladıklarını, ismi daha sonra açıklanacak basketbolcunun Türkiye'ye geleceğini söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz