SAMSUN HABERLERİ

Kavak Kaymakamı Şekerci'nin ziyaretleri

AA / Mustafa Günay
29.02.2016 - 13:41Son Güncelleme :
AA / Mustafa Günay

SAMSUN (AA) - Kavak Kaymakamı Mevlüt Şekerci, Emirli İlk ve Ortaokulunda incelemelerde bulundu.
Şekerci, beraberindeki Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve Milli Eğitim Müdürü Köksal Kır ile Emirli Okuluna ziyaret düzenledi.

Okul Müdürü Murat Karaca'dan bilgi alan Şekerci, daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğretmen ve idarecilerle de görüşen Şekerci, başarı seviyesinin yükseltilmesi için öğretmenlere büyük görev düştüğünü vurguladı.

Eğitimde, öğretmen, veli ve öğrenci işbirliğinin önemini anlatan Şekerci, "Eğitim öğretim seviyesini yükseltmek anlamında ne gerekiyorsa yapmalıyız. Bu konuda öğretmenlerimize büyük görev düşmekte" dedi.


Eğitim kurumlarının her zaman yanında olduklarını ifade eden Sarıcaoğlu ise okullardan özellikle çevre düzenlemesi konusunda talep geldiğini söyledi.

Şekerci, ziyaretin sonunda beraberindekilerle birlikte öğrencilere çikolata dağıttı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Kavak Kaymakamı Şekerci'nin ziyaretleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 13 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kavak Kaymakamı Şekerci'nin ziyaretleri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı