KARS HABERLERİ

KAÜ Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan’ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı

IHA
28.10.2015 - 14:02Son Güncelleme :
KAÜ Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan’ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı
IHA

Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Rektör Prof. Dr. Sami Özcan, yayımladığı mesajında, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 92. yıldönümü olan bugünü büyük bir sevinç ve gururla kutluyor, milletçe bu heyecanı paylaşıyoruz” dedi.
Rektör Özcan, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
“ Ülkemizin tarihinde çok önemli bir dönüm noktası olan bu anlamlı günde milletçe duygu birliği içinde bizi biz yapan değerlerimize daha sıkı sarılmalı, Türkiye Cumhuriyeti’ni huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için el birliği ile çalışarak bu değerlerimizi korumalıyız. Bu anlamlı günde, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anarken, tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutlarım.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kars haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kars ilinden KAÜ Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan’ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KAÜ Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan’ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı