Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Katliam halen sır... 'Artık dermanım kalmadı' dedi

  Salih ÜÇTEPE/ADANA, (DHA)
  07.05.2017 - 13:59 | Son Güncelleme:

  ADANA’da 5 akrabasını öldürüp intihar eden Denizhan Dener’in sevgilisi 25 yaşındaki Hanım Kaya, konuştu. DHA muhabirinin telefonla ulaştığı Kaya, "Olanları anlayamıyorum. Artık dermanım kalmadı" dedi.

  Sevgilisi 39 yaşındaki Denizhan Dener’in, kendisini istemek için Adana’ya çağırdığı yakınlarını katletmesinin şokunu yaşayan Hanım Kaya, cenazeden sonra sessizliğe gömüldü. Hanım Kaya, sevgilisi Denizhan Dener’in, emekli vali İsmet Metin ile kendisini büyüten halası Gönül Cengiz de dahil 5 yakınını öldürüp intihar etmesinin evlenmek istemeleri ile ilgisinin bulunmadığını polise verdiği ifadede söyledi.

  Sevgilisi Denizhan Dener’in cenazesinin ardından Hanım Kaya’ya, DHA muhabiri telefonla ulaştı."Çok kötüyüm" diyen Hanım Kaya,6 yıllık ilişkilerinin trajik bir şekilde sonlanmasıyla yıkıldığını söyledi.

  Bir yakınının yanına yerleştiğini anlatan ve çevresinde ’Zeynep’ adı ile tanınan Hanım Kaya, katliamı yapan sevgilisi için "Sevgi doluydu, bu yüzden de olanlara anlam veremiyorum. Kendimi çok kötü hissediyorum. Artık dermanım kalmadı" demekle yetindi.

  Bu arada13 yaşındayken babasını kalp krizinden, 18 yaşındayken de annesini kanser hastalığı sonucu kaybeden Denizhan Dener’i, yakınlarını katledip intihara götüren gerçek nedenin ne olduğu ise henüz aydınlatılamadı.

  6 kişinin öldüğü kız isteme katliamında şok detaylar ortaya çıktı6 kişinin öldüğü kız isteme katliamında şok detaylar ortaya çıktı

  Ailesini katletmişti Cenazesine o sahip çıktıAilesini katletmişti! Cenazesine o sahip çıktı

  Kız istemeye değil öldürmeye çağırmışKız istemeye değil öldürmeye çağırmış


  .

  Etiketler: katliam , cinayet
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı