Gündem Haberleri

  Kate'e 'üstsüz' karşılama

  Hürriyet Planet
  17.09.2012 - 16:16 | Son Güncelleme:

  İngiltere tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Kate, Kraliçe İkinci Elizabeth’in Pırlanta Jübilesi için gerçekleştirdikleri uluslararası tur kapsamında bugün Solomon Adaları’nı ziyaret etti. Üstsüz fotoğrafları nedeniyle zor günler yaşayan Kate kendilerini karşılayan kadınların üzerlerinin çıplak olduğunu görünce kendine hakim olamayarak gülmeye başladı.

  Çifti Marau’da bir grup savaşçı karşıladı. Yüzlerinde savaş boyaları ellerinde mızraklarıyla Kate ve William’a geçit vermeyen savaşçılar, Tetekanji bölgesinin yerel şefi Cassiano Lovoli’nin çiftin ziyaretinin dostça olduğunu ilan etmesiyle silahlarını indirerek yolu açtı.

  'ÜSTSÜZ' KADINLARI GÖREN KATE GÜLMEYE BAŞLADI / FOTO GALERİ

  William ve Kate’e genç kadınlar tarafından ülkenin yerel takıları olan kolyeler hediye edildi. Kate kolyeleri boynuna takan geleneksel kıyafetli yerli kadınların üzerlerinin çıplak olduğunu görünce kahkahalarını durduramadı.

  Fotoğraflarda Kate’in gülüşünü gizlemek için yüzünü kapatması dikkat çekti.

  KATE'İN ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI BASAN BASANA

  Kate ülkede toplumsal cinsiyet eşitsizliğinin önüne geçmek amacıyla kurulan Genç Kadınlar Parlamento Grubu’nu da ziyaret ederek 40 kadar kadınla sohbet etti. Özellikle evlendikten sonra aile hayatının kendisi için çok daha önemli bir hal aldığını söyledi.

  İŞTE KATE'İN O FOTOĞRAFLARI

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı