Dünya Haberleri

DÜNYA

  Kate Middleton'ın esrarengiz erkek kardeşi!

  Hürriyet Haber
  12 Haziran 2017 - 08:39Son Güncelleme : 12 Haziran 2017 - 08:41

  Kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton hakkında pek çok bilgiye sahibiz ancak onun esrarengiz erkek kardeşi şimdiye kadar hiç dikkat çekmedi.

  Prens William ve Kate Middleton'ın rüya gibi düğününü hatırlamayan yok. Middleton'ın kızkardeşi Pippa'yı da herkes tanıyor çünkü ablasının düğününde giydiği müthiş elbiseyle İngiliz medyasının dikkatini çıkmişti. Daha sonra her attığı haber medyada haber olmaya devam etti.

  Ancak en küçük kardeş James Middleton hakkında çok az bilgi var. 29 yaşındaki James marshmallow şirketi Boomf'un sahibi.

  James Kate ve Pippa Middleton'la birlikte Bucklebury'de büyüdü. Yatılı okul olan Marlborough College'da okudu. Disleksi bozukluğu olan James, Edinburg Üniversitesi'ni yarıda bıraktı.

  Ablası Kate Middleton, Kraliyet ailesine girdiği sırada James 23 yaşındaydı. Hiçbir zaman medyatik bir kişilik olmadı. Kız kardeşi Pipa ile aynı daireyi paylaşıyordu.

  2014 yılında sakal uzatarak stilini kökten değiştirdi ve 2015 yılında yeni girişimi Boomf'u medyaya tanıttı. Marshmallow'ların üzerine fotoğraf basma üzerine kurulu şirketi büyüdü. 

  İngiliz medyası ondan bahesederken yeni "Willy Wonka" ifadesini kullanıyor.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı