« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Katar'dan Fabiano'ya için 16 milyon Dolar

Katar takımlarından Al-Rayyan, Luis Fabiano için 16 milyon dolarlık teklif yaptı!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Globo Esporte'nin haberine göre, Brezilyalı futbolcunun bonservisi için 16 milyon dolar öneren Katar takımı, Sao Paolo yönetimi tarafından veto edildi.Bunun üzerine Al-Rayyan yöneticileri Sao Paolo'nun ne kadar istediğini öğrenip teklifi yükselmek istedi fakat Brezilya kulübü oyuncusunu satmak istemediğini dile getirdi.

Sao Paolo ikinci başkanı yaptığı açıklamada, " Luis Fabiano için bir teklif aldık fakat oyuncumuzu bırakmak gibi bir niyetimiz yok." dedi.

Luis Fabiano, 2011 yılında Sevilla'dan 7.6 milyon euroya Sao Paulo'ya transfer olmuş fakat yaşadığı sakatlıklar yüzünden fazla forma şansı bulamamıştı. Yıldız oyuncu buna rağmen çıktığı 18 maçta 13 gol attı ve bu sayede de taraftarın sevgilisi haline geldi. Sao Paulo yönetiminin Fabiano'yu satmamasının nedenlerinden birisi de bu sevgiden doğabilecek bir taraftar tepkisi.

Yetenekli oyuncuyla geçtiğimiz yıl yaz transfer döneminde Galatasaray da ciddi şekilde ilgilenmiş ve transfer görüşmeleri yapmıştı fakat Sao Pauloyönetimi yine açıklama yaparak oyuncularını satmayacaklarını ve Luis Fabiano'nun takımdan ayrılmayacağını açıklamıştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz