İZMİR HABERLERİ

Katarcı'dan 'Yüz Doktor Yüz Hastalık' kitabı

DHA
04.08.2017 - 13:30Son Güncelleme :

HÜRRİYET sağlık muhabiri, köşe yazarı Bülent Katarcı'nın uzun yıllardır mesleğinde edindiği bilgileri derleyip, kaleme aldığı 'Yüz Doktor Yüz Hastalık' kitabı raflardaki yerini aldı.

DHA

Yıllarını sağlık alanındaki haber ve yazılara adayan Bülent Katarcı, 'Yüz Doktor Yüz Hastalık' isimli kitabında, konusunda uzman 100 İzmirli doktordan aldığı bilgileri okuyucuya bir rehber gibi sunuyor. Katarcı, şifa arayan kişilere yol gösreceğini belirttiği kitabını şu sözlerle anlatıyor.

 Katarcıdan Yüz Doktor Yüz Hastalık kitabı

"Sağlık ve sağlıklı olmak. Hepimizin en çok istediği hep hayal ettiği bir konu bir başlık. Bu, insanoğlunun var olduğu günden beri aradığı, bulmaya çalıştığı bir gerçek. Günümüzde ise en büyük sorun yaşam şartlarının değişmesi, zorlaşması, yoğun bilgisayar ve araba kullanımı, hiç bitmeyen aksine artan stres sonucunda ortaya çıkan çeşitli sağlık sorunları. Bunun yanında, bilgiye ulaşmanın, internet vs. sayesinde çok kolaylaşması ve ortada ciddi bir bilgi kirliliğinin olması. Neyin doğru, neyin yanlış olduğunu bilemez hale gelmemiz. Yani kişilerin sağlıkları ve sağlıklı kalabilmeleri için devasa bilgilere ulaşabilmesi. Diğer yanda, şu gerçeğin varlığı; internette bulunan bilgi ve yayınların yarısı yanlış, ama hangi yarısı onu ben de bilmiyorum. İşte bu noktadan hareketle, yıllarını sağlık muhabirliğine adamış gazeteci olarak, 2 yılı aşan, uzun ve zorlu çalışmalarla sona geldim. Sağlık sistemimizdeki çok değerli, konusunda uzman İzmirli 100 doktorumuzdan topladığım bilgileri bir kitap haline getirdim. Bir başucu kitabı niteliğinde sizlerin görüşüne sunuyorum. İnşallah hiç ihtiyacımız olmaz, hep sağlıklı kalırız ama yine de bilgili olmalıyız. Hepimize sağlıklı ve mutlu günler diler, en derin sevgi ve saygılarımı sunarım."

 

Etiketler: izmir

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Katarcı'dan 'Yüz Doktor Yüz Hastalık' kitabı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Ağustos 2017 tarihinde saat 13 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Katarcı'dan 'Yüz Doktor Yüz Hastalık' kitabı haberi güncellenecektir.

  İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Ekim 2017, Salı
  • İmsak
   05:38
  • Guneş
   07:15
  • Öğle
   13:08
  • İkindi
   16:14
  • Akşam
   18:39
  • Yatsı
   20:04
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı