« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaskispor Eurocup'a hazır

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Kayseri Kaskispor Kadınlar Basketbol takımının kulüp başkanı Ender Batukan, Euro Cup ve Lig'e hazır olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Aynı zamanda KASKİ Genel Müdürü de olan Batukan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kaskispor'un Euro Cup Turnuvası kapsamında yurtdışında da maçlara çıkacağını belirterek, “Kaskispor, Euro Cup Turnuvası'na katılarak yurt dışında ülkemizi temsil edecek. Maçlar, kasım ayının ilk haftası başlayacak. Takımımız ilk maçında İsrail'de Maccabı Bnot takımıyla karşılaşacak. İkinci maçta ise Belarus'un Olimpia takımını Kayseri;de misafir edeceğiz” dedi.

Kadınlar Ligi'nin de gelecek hafta oynanacak olan maçlarla başlayacağını belirten Batukan, Kaskispor'un, ilk karşılaşmasını deplasmanda Mersin Büyükşehir Belediyesi ile, ikinci maçını ise Kayseri'de Galatasaray'la yapacağını ifade ederek, “Takımımız Erciyes Cup;ta şampiyon olarak bizleri gururlandırdı. Umarım göstermiş olduğu başarılı performansı diğer maçlarda da göstererek bizlere daha fazla gurur yaşatır” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz