« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kasımpaşa'ya Slovenyalı kaleci

Bolu kampını bu sabah yaptığı antrenmanla tamamlayan Kasımpaşa, el sıkıştığı Alman kaleci Koch'un Hırvatistan'ın Zagrep takımıyla sözleşme imzalaması üzerine Slovenyalı bir kaleciyi gündemine aldı.

Mutlu YUCA / BOLU, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Kasımpaşa'nın Karacasu Beldesi'ndeki Termal Otel'de sürdürdüğü 10 günlük kamp, sona erdi. Lacivert beyazlı ekibin 3 günlük iznin ardından Bolu Dağları'nın eteklerinde bulunan Koru Otel'de ikinci etap kampına başlayacağı açıklandı.

Kondisyon ağırlıklı ilk etap kampında güç depolayan Kasımpaşa'nın sabah yaptığı son antrenman neşe içinde geçti. Hafif tempoda geçen antrenmanda futbolcular, tek pas çalışması yaptı.

İlk etap kampının olumlu bir havada geçtiğini ve futbolcularının bekledikleri performansı yakaladığını belirten Genel Kaptan Murat Öksüz, şunları söyledi:
"İlk etap kampımız bu akşam İstanbul'da Nevzat Demir Tesisleri'nde Beşiktaş'la oynayacağımız hazırlık karşılaşmasıyla sona erecek. 11 Temmuz’da yine Bolu'ya geleceğiz ve hazırlık çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kaleci Koch'un transferinin gerçekleşmemesi üzerine adını açıklamayacağız Slovenyalı bir kaleci üzerinde duruyoruz. Şu an İngiltere'de tatil yapıyor. Görüşmelerimiz sürüyor."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler