« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kasımpaşa'da yüzler gülüyor

Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, Manisaspor'u yenerek, ligin ilk yarısını galibiyetle kapattıkları için mutlu olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Sidal yaptığı açıklamada, Manisaspor karşısında iyi oynadıklarını belirterek, “İlk yarıyı galibiyetle kapatmak bizim için sevindirici oldu. Manisaspor maçında 3 puanı alnımızın teriyle, iyi oynayarak aldık” dedi.

İlk yarıyı 20 puanla tamamladıklarını vurgulayan Mehmet Süha Sidal, şöyle devam etti: “Devreyi daha fazla puanla bitirebilirdik, ama yine de 20 puanla bitirmek olumlu oldu. İkinci yarıda ilk yarıdan daha fazla puan toplamayı düşünüyoruz. Biz kaybettiğimiz maçlarda da iyi oynuyorduk. Hiçbir zaman ezilerek maç kaybettiğimizi hatırlamıyoruz. İyi oynayarak kazanıyoruz, takım mağlubiyeti unuttu.”

“YABANCI OYUNCU ALMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ”

Sidal, Teknik Direktör Yılmaz Vural'ın açıkladığı gibi takımda forma şansı bulamayan 6 yabancı oyuncuya kulüp bulmalarını söylediklerini ifade ederek, “Bu yabancı oyuncularımıza görüşlerimizi belirttik. Kulüp bulanlara biz de yardımcı olacağız. Bundan sonra da yabancı oyunu almayı düşünmüyoruz” dedi.

“Bizim öyle acil bir transfere ihtiyacımız yok” diyen Mehmet Süha Sidal, “Her mevkide ikişer tane iyi adamımız var. Göndermeyi düşündüğümüz yabancılar bile iyi durumda. Bundan sonra yapacağımız transferin çok mükemmel olması lazım. Ayağımızı yorganımızı göre uzatıp, takım için en iyisini yapacağız” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler