Astroloji Haberleri

  Kasım'da neler olacak?

  Ata Nirun...
  31.10.2007 - 10:48 | Son Güncelleme:

  01
  KOÇ:
  Yalnız bir koçsanız karşı cinsten birisinden bir davet almanız olasıdır. Bunu bir bahane uydurarak reddetmek yerine kabul ederseniz ilginç bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evli bir koçsanız eşinizle aranızda maddi konularla ilgili bazı konuşmalar geçebilir. Onun istekleri şimdiki hesaplarınıza uymayabilir. Bunu kendisine akılcı bir şekilde izah ederseniz konuyu sona erdirirsiniz. Eğer sinirlenirseniz, konu kapanır gibi gözükmesine rağmen sürekli başınızı ağrıtabilir. İş konusunda bir gecikme ya da aksaklık olabilir, bir sorununuzu zamana bırakmalısınız.

  BOĞA: Aklınızdan geçse de onlara haksızlık yapmayın. İşin yükünü sizin çekmenize rağmen onlara düşen payları yine de adil bir biçimde dağıtın. Çünkü daha sonra yapabileceğiniz bir atılımda şu an işbirliği yaptığınız kişilerin büyük katkılarını görebilirsiniz. Hareketsizlikten kaynaklanan bir adele uyuşukluğu içinde olmanız da mümkündür. Eğer son günlerde fazla hareketsiz kaldınızsa bugün biraz yürüyüş yapmanız ya da yaşınıza göre sporlarla uğraşmanız sizi yenileyecektir.

  İKİZLER: Bugün alış veriş yapmaya uygunsunuz, eviniz, hem kendiniz için bazı şeyler almanız olasıdır. Bu arada çoktandır istediğiniz fakat almakta tereddüt ettiğiniz birşeyi de dayanamayıp alabilirsiniz. Uzakta bulunan bir dostunuzu ziyarete gitmeniz ya da onun size gelmesi veya haberleşmeniz de olasıdır. Bu gibi durumlar size ayrıca moral verecektir. Karşı cins ilişkilerinizde önemli bir yumuşama var. Karşı cinse isteklerinizi kabul ettirebilir, hemen hemen her konuda ikna edebilirsiniz.

  YENGEÇ: Bugün yapacağınız yolculuklar sırasında bazı tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinde bazı karışıklıklar yaratmaya, birlikte olduğunuz kimsenin kıskançlığını tahrik etmeye uygunsunuz. Eğer bunu yaparsanız zararını yine siz çekersiniz. Eğer yalnız bir yengeçseniz, bugün karşınıza çıkacak kişi ciddi bir ilişki kurmak  için uygun olmayabilir. Evinizde beklenmedik masraflar çıkma olasılığı göründüğü için, harcamalarınızı denetimli yapmanızda fayda var.

  ASLAN: Bir yere davet edilmeniz de olasıdır.  Önce kararsız kalabilirsiniz ancak kabul ettiğiniz takdirde son derece eğlenebileceğinizden şüpheniz olmasın. Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilir, süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Birkaç işi birarada yapmak zorunda da kalabilirsiniz. Zaman zaman karamsarlığa kapılsanız da sizi üzen ve düşündüren olaylar iyi bir şekilde noktalanacak. Dost ve arkadaşlarınızdan yardım göreceksiniz. Ailenizi ihmal etmeyin. Sevdikleriniz sizden ilgi bekliyor. Yanlış anlaşılmamaya çalışmalısınız.

  BAŞAK: Bugün biraz alıngan olabilirsiniz. Bu alınganlığınız, bir dostunuzun iyi niyetle söylediklerine kırılmanıza ve ona biraz sert bir biçimde cevap vermenize neden olabilir. Bugün bir aile büyüğünün sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilir ve planlarınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Ama önemli olan, sizin çok değer verdiğiniz kişinin sorunlarının çözülmesi. Planlarınızı değiştirmeniz sizi olumsuz yönde etkilemeyecek.

  TERAZİ: Karşı cins ilişkileri açısından başarılı bir döneme giriyorsunuz. Ancak bu konudaki başarılarınız kendi gayretlerinizle orantılıdır. Karşı cinsle olan ilişki ve başarılarınız arkadaşlık ve romantizm seviyesindedir. Bu açıdan yaklaşacağınız kimseler üzerinde son derece başarılı olabilirsiniz. Bugün enerjinizi rahatlatıcı çalışmalara yönlendirmek, ailenizle aranızda çıkabilecek tartışmaları da engelleyecektir. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani karar almamaya özen gösterin.

  AKREP: Siz bir erkek akrepseniz birlikte olduğunuz kişiye karşı kayıtsız tutumlara girmeniz ve onunla ilgilenmek yerine arkadaşlarınızla eğlenceleri tercih etmeniz mümkündür. Meslek hayatınızda yeni imkan ve sorumluluklarla karşılaşabilir ve yaptığınız işlerle ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Ancak, üzerinde çalıştığınız projenin başarılı olacağından emin olun. Yoksa büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  YAY: Alış verişlerde aldatılmaya ya da kötü niyet olmasa bile bozuk, işe yaramaz şeyler almaya çok uygun olduğunuzu aklınızdan çıkartmamalısınız. Eğer mümkünse alış verişlerinizi günün ilk yarısında bitirmeniz daha verimli olabilir. Bunu yapamadığınız takdirde alışverişe çıkarken yanınıza dikkatli bir arkadaşınızı alabilirsiniz. Bazı konularda beklentilerinizin arttığını ve bununla birlikte maddi gelirinizin yükseldiğini göreceksiniz. Ama fazla aceleci davranmayın. Çünkü yeni gelişmeleri dengelemek ve onları düzene koyabilmek için çaba sarfedeceksinizr.

  OĞLAK: Eğer evli bir oğlaksanız eşinizle birlikte, evinizi ilgilendiren bir konuyla meşgul olabilirsiniz. Ancak ailenizle ilgilenmekten de mutlu olacaksınız. Akşam saatlerinde, daha önceleri canınızı sıkmış olan birisine gereken cevabı verme imkanını bulacaksınız ve bu durum da sizi oldukça rahatlatacak. Üst üste gelen davet ya da kutlamalara katılmak için hediyeler almak zorunda kalabilirsiniz. Şansınızın da olumlu desteğiyle bütçenizi düzene koyabilirsiniz.

  KOVA: Bir kimse hakkında olumlu ya da olumsuz hemen karara varmamalısınız. Pişman olmamak için onu iyice tanıdıktan sonra size uygun olup olmadığına karar verin. Bugün ayrıca şiir, müzik ya da değişik sanat olayları size daha çekici gelebilir ve sinema, tiyatro, konser gibi bir sanat aktivitesinde bulunabilirsiniz. Eğer bunu yapabilirseniz büyük bir tatmin duyacağınızdan da şüpheniz olmamalıdır. Bugün şans oyunları ve şansa bağlı bütün konulardan uzak durmalısınız.

  BALIK: Çok rahat bir durumda olmanıza rağmen üzerinizde dünden gelen bir yorgunluk ve zihinsel gevşeklik bulunabilir. Bu yüzden bugün zihinsel aktivite isteyen işlerden ve fiziksel yorgunluklardan uzak durmalısınız. Aslında en iyisi günün tamamını dinlenmeye ayırabilmenizdir. Birçok açıdan şansınız açık. Dostlarınızla birlikte olmanız ya da sinema gibi bir eğlence yerinde bulunmanız da olasıdır. Bununla beraber bir eğlence yerinde bulunursanız burada bulacağınız şeyin, umduğunuza uymadığını görerek hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

  02
  KOÇ:
  Yakın bir arkadaşınızın sayesinde içinde bulunduğunuzun zor bir durumdan kurtulmayı başaracaksınız. Bu yardım maddi  ya da manevi bir destek olabilir. Duygusal ilişkilerinize gelince... Eğer yeni bir ilişkiye girmeyi  ya da çevrenizdeki insanlardan fikir danışmayı düşünüyorsanız bu insanların gerçekten tanıdığınız ve samimiyetine güvendiğiniz kişiler olmasına dikkat etmelisiniz. Bu konularda başkalarının fikirlerine aldırmayıp, kalbinizin sesini dinlemeniz belki de en ideal çözüm yolu olabilir.

  BOĞA: Yakın dostlarınızdan, birlikte olduğunuz kişiden veya eşinizden ya da ortağınızdan maddi destek alacaksınız. Bu durumu en iyi şekilde değerlendirip yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Geleceğe dönük kazançlı yatırımlar konusunda şanslısınız. Astrolojik konumunuz nedeniyle bu aralar gireceğiniz gizli bir ilişki  ister uzun, ister kısa süreli olsun,  sizi çok  mutlu edebilir ve bu kişiyle güzel anlar yaşabilirsiniz.

  İKİZLER: Eğer beraberliğinizin devam etmesini istiyorsanız onunla konuşmalısınız. Belki de hatalı davranan taraf gerçekten sizdiniz. İş yerinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle konuşurken dikkatli olmanız gerekmektedir. Karşınızdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilir hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz.  Gizli tuttuğunuz ya da şimdilik çevreye açıklamamayı uygun gördüğünüz işlerinizde büyük gelişmeler olabilir ve bu işlerde kazançlı çıkabilirsiniz.

  YENGEÇ: Bu gün karşı cins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni imkanlar size çok çekici bile görünseler şimdilik çekimser kalmanızda fayda var. Çünkü işin devamı, başta göründüğü gibi gelmeyebilir ve pişman olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kararı daha ileriye bırakmalısınız. Bunun dışında genel olarak şanslı bir gününüzdesiniz. Eğer siz evli bir yengeçseniz eşinizin vereceği bazı fikirler önemli bir konun çözümünde yardımcı olabilir.

  ASLAN: Planlarınızda değişiklik yapmanız gerekmez. Eğer siz bir Aslan kadınıysanız bugün bir erkeğin sizi yoğun şekilde düşündüğünü ve yanınızda olmak istediğiniz bilmelisiniz. Yeni tanışmış sayılabileceğiniz biri sizi, size belli ettiğinden çok daha fazla beğeniyor. Eğer siz bir erkekseniz bugün hiçbir konuda şansınıza güvenmemelisiniz.  Hangi cinsiyetten olursanız olun aile büyüklerinizden birini aramanız gerekebilir.

  BAŞAK: Güvendiğiniz kimseler bile olsalar sırlarınızı açmaktan kaçının. Başak erkeğiyseniz arkadaş ilişkilerinizden farklı bir zarar görebilirsiniz. Tutumları sizi sinirlendirebilir veya bazı isteklerinizi geri çevirebilirler. Kafanızın karşı cinsten birisi ile fazla meşgul olması yüzünden kendi konularınızla ilgilenemiyorsunuz. Yapmanız gereken şey biran önce bu konuda kafanızı rahatlatmak ve herşeyi açık açık ortaya dökmektir. Bundan pişman olmayacaksınız.
   
  TERAZİ: Fazla gayret göstermeniz gereken bir işi çevrenizin kıskançlığını uyandırabilecek kadar parlak bir şekilde bitirebilirsiniz. Bu işi gerçekleştirirken yorulabilirsiniz ancak sonunda alacağınız övgü size herşeyi unutturacaktır. Kendinize aşırı güvenmeyin. En güvendiğiniz durumlarda bile tökezleyebilirsiniz. Çevrede sizin hata yapmanızı dört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar.

  AKREP: Bu sıralar çevrenizde çok duyarlı ve alıngan kimseler olabilir ve siz bu kişileri istemeden kırabilirsiniz. Dostlarınızla birlikte çok eğlenceli bir toplantıya katılabilirsiniz. Bu toplantıda oldukça çekici ve hoş karşı cinsten birisiyle tanışabilir. Eğer biraz girişken olabilirseniz bu kişiyle yeni bir ilişkiye girebilirsiniz çünkü aynı şeyleri o da sizin için düşünecektir. Bugün uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızdan sevindirici bir haber alabilirsiniz.

  YAY: Problemeleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz. İşinizde size olumlu gelişmeler sağlayabilecek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Para açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Hoşlanmadığınız bir kişiyle aynı ortamda bulunmak ve bu kişiyle diyaloğa girmek durumuna kalabilirsiniz. Söz konusu kimsenin size karşı iğneleyici sözler sarfetmesi olasıdır. Bunlara karşı zekice bir tutum takınmanız ve ne olursa olsun saldırgan olmamanız gerekiyor. Sakin olup bir an önce kurtulmaya bakın.

  OĞLAK: Uzakta oturan yakınlarınızdan iyi haberler alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir probleminiz olabilir. Bugün bu problemin üzerine eğildiğiniz takdirde sıkıntınızdan kurtulacaksınız. İstemeden sarfettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle kendinize  ya da yakınlarınıza ait sırlarınız varsa bunları ağzınızdan kaçırmamanız gerekiyor. Dikkatli olmalısınız..

  KOVA: Bugün yapacağınız ufak tefek yolculuklar sayesinde zevkli anlar yaşayabilir yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Bu keşifleriniz size tüm haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olacak ve huzur verecektir.Aile çevrenizdekilerin bazı problemleri nedeniyle biraz başınız ağrıyabilir. Eğer olayların daha da büyümesini istemiyorsanız çekimser kalıp konuların fazla içine girmemelisiniz. Ne de olsa sorunların asıl kaynağı olan kişi siz değilsiniz. Sadece dinleyici konumunda olmanız yeterli olabilir.

  BALIK: Eşinizle veya birlikte olduğunuz kişiyle birbirinize karşı olan sevginizde gerçek duygularınızı ortaya koyamadığınız için sorunlar yaşayabilirsiniz. Biraz daha şeffaf olmaya çalışmalı ve duygularınızı paylaşmaya gayret etmelisiniz. Birlikte çalıştığınız kimselerin düşüncelerini dinlemeniz sizin için doğru bir yaklaşım olabilir. Bir türlü sonuçlanamayan çıkmazda olan bir işinizle ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Hatta bu sorununuz tamamen çözümlenebilir. Aile bireyleriyle ortak bir toplantıya katılabilirsiniz. Birlikte hoş ve mutlu anlar geçirebilirsiniz.

  03
  KOÇ:
  Ne olursa olsun insanlarla görüştüğünüz bir konuda aşırı istekliliğinizi belli etmemeniz ve kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor. İşi veya konuyu kaybetmekten korkup yumuşamayın. Sonunda kazançlı çıkan siz olacaksınız. Bugün sağlık olarak hassassınız. Özellikle sindirim sistemi ile ilgili şikayetleriniz olabilir. En iyisi bugün ev dışında herhangi birşey yiyip içmemektir. Tabii buna imkan bulabilirseniz ya da günü evde geçirme şansınız varsa. Aksi takdirde mecburen bazı şeyler yemek zorunda kalabilirsiniz ki, bu durumlarda bildik yerleri tercih etmelisiniz.

  BOĞA: Endişelendiğiniz ve hatta üzüldüğünüz bir konuda, aslında çok güçlü durumda olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bu durumdan dolayı sevinecek ve herşeye yeni bir şevkle yaklaşacaksınız. İş ve para konularında önemli bir anlaşma yapmanız mümkündür. Kendinize güvenin ve yeni çıkan her işi üstlenin. Elinizdeki işlerin yoğunluğu veya özgüveninizin olmaması nedeniyle bazı fırsatları kaçırabilirsiniz. Halbuki şans sizden yana ve bugün gireceğiniz her yükümlülüğü başarıyla yerine getirebilirsiniz.
   
  İKİZLER: Bugün birçok alanda yeni başlangıçlar yapmaya ve eskiyi temizlemeye uygun konumdasınız. Bugün ayrıca çok hızlı tepki vermeniz gerektiren ve geçerli çözümler bulmak zorunda olacağınız bazı olaylarla karşılaşmanız mümkündür. Bunlara karşı hazırlıklı olmanız ve faka basmamanız gerikyor. Fiziksel yorgunluklar ve yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Bugünlerde uyku düzenizi korumanız ve düzenli gıda almaya dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde en beklenmedik zamanlarda enerjiniz tükenebilir ve büyük hatalar yapabilirsiniz.

  YENGEÇ: Bugün sizi telaşlandıracak ve ilgilendiğiniz konulardaki motivasyonunuzu sarsacak bazı haberler alabilirsiniz. Bunların kasıtlı olmaları olasıdır. Dayanağı olmayan asılsız haberlere kesinlikle inanmamalısınız. Özel hayatınız dengeli ve huzurlu. İş yerinizde de  probleminiz olduğu pek söylenemez.. Evinizle ilgili bazı ufak tefek işlerinizi halledebilmeniz için çok ideal bir gün olabilir. Akşama doğru alacağınız önemli bir haber üzerine yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz.  Ancak daha sonra fazla telaşlanmayı gerektirecek bir durum olmadığını farkedeceksiniz.

  ASLAN: Şansınız her alanda güçlü değil. Maddi konularda pek şanslı olduğunuz söylenemez. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün borç verdiğiniz takdirde ileride bu borcu alma ihtimaliniz biraz zayıf. İmzalayacağınız herhangi bir anlaşma, kontrat gibi hukuksal konularda problemler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir baklediğiniz haberler bugün de size ulaşmayabilir. Para konularındaki yukarda anlatılan şanssızlıklarınıza karşılık yatırımlarınızdan iyi sonuçlar alabilirsiniz ve elinize beklenmedik paralar geçebilir.

  BAŞAK: Sevdiğiniz yakınlarınızın sizin için  hazırladıkları bir süpriz olabilir ve bu kişilerin yardımıyla uzun süredir sahip olmak istediğiniz bir şeye kavuşabilirsiniz. Bugün bu insanları arayıp sorduğunuz veya bir araya geldiğiniz takdirde çok olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Aksi takdirde paranızı boş yere anlamsız işe yaramayan şeylere harcayabilirsiniz. Sizin için en uygunu alış verişe çıkarken bir arkadaşınızı yanınıza almanız ve onun tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmenizdir. Çünkü bu konularda bir frene ihtiyacınız olabilir.

  TERAZİ: Çalışmalarınızın karşılığını alabilir, gösterdiğiniz performans sayesinde üstlerinizin takdir ve beğenisini kazanabilirsiniz. Fikirlerinizle ve olaylara yaklaşımlarınızla çevrenizin dikkatini çekiyorsunuz. Ancak yolculuk yapmanızın bugün sizin için pek olumlu sonuçları olmayabilir. Özellikle araba kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Beklenmedik kazalara açıksınız. Bunun yanında birtakım ev eşyalarını kullanırken de ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz.

  AKREP: Bazı sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmışsanız onlardan kurtulacaksınız. Eğer bir Akrep kadınıysanız bugün Akrep erkeklerinin tersine şanssızsınız ve mümkün olduğu kadar her konuda pasif kalmalısınız. Hangi cinsiyetten olursanız olun, çevrenizde karşı cinsten, sizi oldukça beğenen fakat belli etmeye cesaret edemeyen bir kimse olduğunu öğrenebilirsiniz. Ancak yine de bir kadınsanız size yaklaşan erkeklere dikkat etmelisiniz. Göründükleri gibi olmayabilirler ve yakın ilişkilerden pişman olabilirsiniz.

  YAY: Çevrenizdekilere anlayışsız davranma eğilimindesiniz. Özellikle duygusal ilişkilerde karşınızdakilerin hislerini anlamak istemeyebilirsiniz veya yanlış anlayabilirsiniz. Karşınızdaki kimselerin yaklaşımlarını daha olumlu değerlendirmeli ve sıcak karşılıklardan çekinmemelisiniz. Bir toplantı organize etmek, dostlarınızı ağırlamak ya da evinizde bazı önemli hazırlıklar yapmak gibi şeylerle ilgilenmeniz de olasıdır.

  OĞLAK: İncir çekirdeğini doldurmayacak nedenler yüzünden birlikte olduğunuz erkek tarafından kalbiniz kırılabilir. Meseleyi fazla büyütmeden kapatırsanız kazançlı çıkarsınız. Siz bir Oğlak erkeğiyseniz şef veya patron gibi üzerinizde bulunan birisi ile anlaşmazlıklarınız olabilir. Aslında siz haklı olabilirsiniz fakat derdinizi anlatmanız bugün için zordur. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bünye olarak güçlüsünüz ancak zihinsel yorgunluklarınız olabilir. Kendi kendinizi etkilemekten vazgeçmelisiniz. Olumlu gözle baktığınız takdirde her sorunu halledebilirsiniz.

  KOVA: Bugün iki değişik konu arasında kararsız kalabilirsiniz. Zamanınız ancak birisini ele almaya yetebilir. Bu gibi durumlarda size çekici geleni, doğrudan ilgilendiğinizi tercih ederseniz daha kazançlı olursunuz. Dalgın olabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı fırsatların farkına varmayabilirsiniz. Bunları sonradan farkederseniz çok üzülürsünüz çünkü bir defa kaçırırsanız bir daha elde etmeniz çok zor olan şeylerdir.

  BALIK: Bugün size söz verilen birşeyi elde edebilmek için mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bunu yapmaz da insanların kendiliklerinden sözlerini tutmalarını beklerseniz haksızlığa uğramanıza da göz yummuş olursunuz. Ayrıca çevredeki bazı kimselerin sizi kolay lokma olarak kabul etmeleri de olasıdır. Hakkınızı korumak için herşeyi yapmalısınız. Bugün harcama yapmaktan kaçındığınız bir durum için sonradan pişman olabilirsiniz. Gerekeni yapmak için geç kalmış sayılmazsınız.

  04
  KOÇ: Duygusal ilişkilerinizde, duygularınıza karşınızdaki insana yansıttığınız kadar karşılık göreceksiniz. Duygularınızı sözlerinizle değil davranışlarınızla belli etmeyi tercih edebilirsiniz. Önemli olan sizden ona yansıyacak olan sevgi akımıdır. O, bunu anlayabilecektir. Kısacası bugün birkaç alanda şanslısınız. Bu şanslarınızı kullanmanız bazı sıkıntılarınızdan tam olarak kurtulmanıza yetmeyebilir fakat sizi oldukça ferahlatabilir.

  BOĞA: Zihinsel olarak oldukça güçlüsünüz. Bu durumda zekanızı kullanarak her olaya tarafsız yaklaşmalısınız. Bugün iş veya para konularında birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bilmeniz gereken şey şudur: Bu fırsatlar karşınıza çıkacaklar. Siz gereken aktiviteye sahip olacaksınız fakat hiç birşey kendiliğinden olmayacak. Sadece size imkan verilecektir. Bu imkanları kullanıp, kullanmamak sizin gayretlerinizle ilgilidir.

  İKİZLER: Dostluk ilişkilerinizde aniden lider rolünü üstlenmeniz ve arkadaşlarınızı sürükleyerek bazı eğlendirici aktivitelerde bulunmanız olasıdır. İyimser ve canlı yapınız düşüncelerinizin hemen benimsenmesine ve herkesin sizi izlemesine yeterlidir. Eğer siz evli bir ikizseniz dikkat edeceğiniz tek şey eşinizle tartışmaktan kaçınmaktır. Evinizde neşeli bir hava var ve basit tartışmalar bunu karartabilir.

  YENGEÇ: Bir arkadaş ya da iş arkadaşınızla birlikte, sizin için yeni olan bir konuda şansınızı denemeniz de olasıdır. Ancak, bu girişimden zarar görmemeniz için, ayaklarınız sağlam olarak yere basmalı ve ölçülü olmalısınız. Herşeyden önce önemli konumlardaki kimseleri hoş tutmalı, onların bazı kaprislerine katlanmalısınız. Israrcı olmak ya da inatlaşmak size hiç bir şey kazandırmaz. Aksine çevrenizdekilerin antipatisini kazanırsınız.

  ASLAN: Enerjinizdeki düşüş ve yükselişler nedeniyle bugün kendinizi fazlasıyla güçlü hissettiğiniz anlarda bile aşırı yorucu şeylerden mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Unutmayın ki, bugün bir konuda aniden caymanız ya da ipin ucunu bırakmanız büyük bir kısmeti tepmenize neden olabilir. Çok önem verdiğiniz kimseleri ya da önemli noktalarda bulunan kimseleri sözlerinizle etkilemeye gayret etmelisiniz. Onlara hak vermeniz, fikirlerini desteklemeniz ve biraz pohpohlamak yerinde olacaktır.

  BAŞAK: Uçarı davranışlardan kaçının yoksa kıskançlığa sebep olabilirsiniz ve bağlarınız bir gün içinde kopmasa bile oldukça sarsılabilir. Bunların dışında bugün sosyal hayatınızda canlanma olabilir. Çok ilgi çekici bulacağınız ve sohbetlerinden hoşlanacağınız kimselerle tanışabilirsiniz. Bu insanlardan bazılarıyla kalıcı dostluk ilişkileri geliştirmeniz de mümkündür.

  TERAZİ: Günlük işlerinizi hemen yoluna koyabilir ve daha sonra bazı büyük şeylerle ilgilenebilir, duygusal ilişkilerinize dönebilir ya da eğlenebilirsiniz. Sizi tek şaşırtabilecek olan şey, ortaya çıkması muhtemel olan yeni bir durumdur. Böyle birşey olduğu takdirde alışabilmeniz biraz zaman alabilir fakat kısa bir süre sonra çok güzel bir hamle yapabilirsiniz.

  AKREP: Bir ya da birkaç mutluluğu birarada yaşayabilmeniz için pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Eğer yalnız bir akrepseniz aniden yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Böyle bir durum olduğu takdirde, söz konusu kimseden hoşlanırsanız onunla irtibatınızı kesmemelisiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde ilişkiniz bir aşka dönüşebilir. Bugün ayrıca bazı toplantılarda ya da eğlence yerlerinde bulunmanız ihtimali de vardır.

  YAY: Beklemediğiniz bir çekicilik kazanabilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun karşı cins ilişkileri geliştirmekte son derece başarılısınız. Hayatınıza yeni bir aşk da girebilir. İş ve para konularınız çok rahat yürüyebilir. Güzel yolculuklar yapabilir. Neşeli toplantılarda bulunabilirsiniz. Hangi türden olursa olsun, gerilimli durumdaki bütün ilişkilerinizi ılımlı hale getirebilirsiniz. Ayrıca Ay'ın durumu bugün eviniz ve ailenizle ilgilenmeniz gerektiğini de vurguluyor.

  OĞLAK: Bir yakınınız, ailenin isteklerine karşı gelerek kendi başına bazı şeyler yapmaya kalkışabilir. Taraf tutarsanız siz zararlı çıkabilirsiniz. En iyisi mümkün olduğu kadar kenara çekilerek seyirci kalmanızdır. Bununla beraber bu olayın büyümesi ve sonunda sizin de karışmak zorunda kalmanız ihtimali çok güçlüdür. Ne olursa olsun bu konuda sorumluluk altına girmemeye çalışmalısınız. Bunların dışında yaratıcı gücünüzde önemli bir artış var. Karşı cins ilişkilerinizde önemli gelişmeler olabilir. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz insanla bazı sürtüşmeleriniz ya da iletişim eksikliğiniz olabilir.

  KOVA: Hoş bir karşı cins arkadaşlığı kurabilirsiniz fakat siz genç bir kovaysanız ailenizin bu arkadaşlığınıza karşı çıkması ve engel olmak istemeleri mümkündür. Bu durum bazı sıkıcı sözlere sebep olabilir. Eğer siz olgun bir kovaysanız, iki kişi arasında kararsız kalmanız ihtimali güçlenmektedir. Böyle durumlarda kolay tercih yapamayabilirsiniz. Fakat ne olursa olsun bu durum hoşunuza gidecektir. Sağlığınız eskiye oranla çok daha güçlü. Bazı şikayetlerinizden kurtuluyorsunuz.

  BALIK: Eğer aklınızı kullanarak hareket etmezseniz bazı önemli kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Parayla ilgili işlerinizde de zarar görmeniz olasıdır. Kimseye borç vermemeniz gerektiği gibi, para ve değerli eşyalarınızı ortada bırakmanız da hata olur. Sizi destekleyen güvenilir bazı dostlarınızla girişeceğiniz bir iş olumlu sonuç verebilir fakat bu durumda da mantığınızı kullanmaya gayret etmeli ve hislerinize güvenmemelisiniz.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı