GeriFutbol Kaş'a kumar baskını
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaş'a kumar baskını

Kaş'a kumar baskını
refid:15178163 ilişkili resim dosyası

“Hakkımda, kumar oynadığımı söyleyerek yalan haber yaptırıyorlar” diyen İbrahim Kaş’ın, Serdar Özkan ile birlikte illegal bir kumarhanedeki resimleri siyah beyazlı yönetim tarafından ortaya çıkarıldı.

TARİH 23 Haziran 2010 Çarşamba. Geçen sezon kiralık oynadığı Beşiktaş’tan gönderilen ve Getafe’ye geri dönen İbrahim Kaş, zehir zemberek açıklamalar yapıyor. Kendisi ve eski takım arkadaşı Serdar Özkan’la ilgili şu anda Beşiktaş Yönetimi’nde halen görev yapan bir yöneticinin yalan haberler yaptırdığını iddia ediyor.

Milli oyuncu hızını alamıyor ve siyah beyazlı yönetimi topa tutuyor: “Beşiktaş Kulübü’nde nedense bir Serdar Özkan bir de benim özel hayatım eleştiriliyor. Bize sahip çıkmaları gerekirken, basın yoluyla bizi suçladılar. Haksızlık yaptılar, hakkımızda yalan söylediler. Kumar oynadığımızı iddia ettiler hem de çok komik bir biçimde.”

İz sürdüler

Manşetlere çıkan İbrahim Kaş’ın açıklamaları ve “Yalan haber yaptırıyorlar” suçlaması Beşiktaş Yönetimi’ndeki herkesi küplere bindirmeye yetiyor. En çok da Serdal Adalı bu işe sinirleniyor. Göreve geldiğinden beri bütün futbolcularla tek tek ilgilenen ve bazılarıyla ilgili sıkı takipler yaptıran Adalı, doğruluklarını kanıtlamak için kolları sıvıyor. Yönetici arkadaşı Doğan Küçükemre ile birlikte sıkı bir çalışmanın ardından İbrahim Kaş’ın menajeri kulübe çağrılıyor.

Hani oynamamıştı

Öfkeli olan Adalı, Kaş’ın menajerine, “Hakkımızda atıp tutuyor. Beşiktaş’ın çocuğu olduğunu söylüyor ama doğru konuşmuyor. Hani özel hayatına dikkat ediyordu, hani kumar oynamıyordu” diye çıkışıyor.

“İbrahim kumar oynamıyor. Bu yüzden haksızlığa da uğradı” cevabı karşısında Adalı elindeki belgeleri genç futbolcunun menajerinin önüne koyuyor.

Kaş ve Serdar Özkan’ın İstanbul’da illegal bir kumarhanede çekilen fotoğraflarını gören menajer diyecek söz bulamıyor.
Adalı olayı yönetim kurulu toplantısına da taşıyor. Resimleri diğer yöneticiler de görüyor ve futbolcuların kirli çamaşırları ortaya dökülüyor. Ve İbrahim Kaş’ın bileti fotoğraflarla olayı doğrulayan ve belgeleyen Beşiktaş yönetimi tarafından hemen kesiliyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle