KOCAELİ HABERLERİ

Kartepe Kapalı Spor Salonu Hızla Yükseliyor

IHA
29.10.2015 - 12:56Son Güncelleme :

KARTEPE KAPALI SPOR SALONU HIZLA YÜKSELİYOR.

IHA

Kartepe Sarımeşe mahallesinde yapımı devam eden kapalı spor salonu inşaatında yüzde 25 seviyeye ulaşıldı.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Kartepe Belediyesi’nin koordineli yaptıkları yatırımlar arasında yer alan Sarımeşe’deki bin kişilik kapalı spor salonu inşaatı hızla ilerliyor. İnşaat seviyesi yüzde 25’e gelen kapalı spor salonu projesi 13 bin 950 metrekarelik alanda gerçekleştiriliyor. Kartepe Belediyesi, Sarımeşe Kapalı Spor Salonu ile tam donanımlı bir salonunu gelecek yıl hizmete sunmayı planlıyor. Bin kişilik seyirci kapasiteli spor salonunda basketbol, salon futbolu, hentbol, voleybol saha alanları da yer alacak. Bay bayan fitness salonları yanı sıra aerobik, bilardo, masa tenisi alanları ile soyunma bölümleri de bulunan spor salonu yaz aylarında belediyeye teslim edilecek.
Kartepe için hazırladıkları projeleri tek tek hayata geçiren Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, eğitim, sosyal, sağlık ve spor alanındaki yeni yatırımları Kartepelilerin hizmetine sunmak hedefiyle çalıştıklarını kaydetti. Geleceğin Kartepesini inşa etmek için çıktıkları hizmet yolunda vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayan yatırımlardan biri olan kapalı spor salonundaki çalışmaların hızla sürdüğünü belirten Başkan Üzülmez, “İlçede devam eden yatırımlarla Kartepe’ye değer katıyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Kartepe Kapalı Spor Salonu Hızla Yükseliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 12 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kartepe Kapalı Spor Salonu Hızla Yükseliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı