« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartalspor Bolu'da kampa giriyor

Yeni sezon hazırlıklarını İstanbul'da sürdüren Bank Asya 1. Lig ekibi Kartalspor, kamp çalışmaları için 16 Temmuz Pazartesi günü Bolu'ya gidecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kulüpten alınan bilgiye göre, çalışmalarını bir haftadır İstanbul'da sürdüren takım, hafta sonu izin yaptıktan sonra pazartesi günü İstanbul'da toplanarak kamp için Bolu'ya gidecek. Kartalspor 11 gün sürecek Bolu kampında 3 hazırlık maçı yapacak. 27 Temmuz Cuma günü İstanbul'a dönecek bordo-beyazlılar, 3 Ağustos Cuma gününe kadar çalışmalarını burada sürdürecek. İstanbul'daki iki günlük iznin ardından tekrar Bolu'ya gidecek Kartalspor, 6-17 Ağustos tarihleri arasında çalışmalarına devam edecek.

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Kartalspor Yönetim Kurulu'nun, ilk etap kamp çalışmalarının ardından gerekli görülen bölgelere takviye yapmayı planladığı bildirildi. Alt yapıdan 13 futbolcuyu Bolu kampına dahil eden teknik direktör Besim Durmuş'un, bu oyuncuların performansına göre rapor hazırlayacağı, bu rapor doğrultusunda da yönetim kurulunun transfer çalışmalarını sonuçlandıracağı kaydedildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz