« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal'ın baş ağrısı

Arkadaşının gördüğü muameleden ötürü rahatsız olduğunu ve morali bozulduğunu ifade eden golcü futbolcu, “Yönetimin ve teknik direktörün düşünceleri beni ilgilendirmiyor. Sadece çok üzüldüğümü söylemek istiyorum” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş’ın başı Portekizli futbolcularıyla dertte. Siyah beyazlılara geldiği günden bu yana her an ayrılacakmış gibi davranan Hugo Almeida, menajeri Jorge Mendes’i İstanbul’a çağırdı.

Quaresma’nın yıllık ücretinde indirime gitmemesi nedeniyle yönetimle yaşadığı problemlerlden ötürü Ümraniye’de antrenman yapması Almeida’yı derinden etkiledi. Yakın arkadaşının gördüğü muameleden etkilenen dev golcü, menajeri Mendes ve Ahmet Bulut ile görüştü. Portekizli menajerin İstanbul’a gelmesini isteyen Almeida, kafasında soru işaretlerinin olduğunu dile getirdi.

CENK GÖNEN'E %100 ZAM

Haksızlık edildi

Avrupa’dan bir kulübe gitmek istediğini dile getiren Portekizli golcü, Quaresma’nın gördüğü muameleden ötürü rahatsız olduğunu söyledi. Q7’ye haksızlık edildiğini ifade eden Almeida, yakın çevresina bu durumu sık sık dile getiriyor.

İyi bir arkadaşlığımız vardı

Almeida’nın, “Takımda Quaresma, Fernandes ile iyi bir arkadaşlığımız, birlikteliğimiz vardı. Quaresma’nın sezon başı kampına çağırılmaması beni çok üzdü. Kulüp yönetimi ve teknik direktör Samet Aybaba’nın Quaresma ile ilgili düşünceleri beni ilgilendirmiyor. Ben sadece bu durumun beni çok üzdüğünü söylemek istiyorum” dediği öğrenildi.
Almeida’ya birçok kulübün talip olduğu ve eğer Portekizli forvetin ayrılmak istemesi halinde Mendes ve Bulut’un hemen çalışmaya başlayacağı ifade edildi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz