Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal'ı uçururum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

15 Mart'ta İstanbul'a gelip, siyah beyazlı kulüple sözleşme imzalaması beklenen Alman çalıştırıcı iddialı konuştu. Kalli, ‘‘Beşiktaş, Alman sistemiyle oynayacak. Bu sayede hem lig, hem de kupada şampiyon olacak’’ dedi.

<ı>15 Mart'ta geliyor

Beşiktaş İkinci Başkanı Hasan Arat'ın önceki akşam Almanya'da masaya oturup anlaşmaya vardığı G.Saray'ın eski hocası Feldkamp, siyah beyazlı takımı çok iyi yerlere getireceğini söyledi. 15 Mart'ta İstanbul'a gelip sözleşme imzalaması beklenen Kalli, ‘‘Kalp hastasıyım, uzun süredir teknik direktörlük yapmıyorum, ama Beşiktaş'ın teklifine hayır diyemedim’’ dedi.

<ı>Teklifi reddedemedim

Teknik direktörlük sayfasını yıllar önce kapadığını, ancak Beşiktaş'ın teklifini reddedemediğini söyleyen Feldkamp şöyle devam etti: ‘‘Bir televizyon kanalında yorumculuk yapıyorum. İşimden de çok memnunum. Günlerimi, İspanya'nın Marbella şehrindeki yazlığımda geçiriyorum. Beşiktaş'ın ısrarlı çağrısı beni bu kararımdan caydırdı.’’

<ı>Alman sistemi

Köklü bir geçmişe sahip olan Beşiktaş'ın tarihinin başarılarla dolu olduğunu vurgulayan Feldkamp, siyah beyazlı takımı başarıdan başarıya taşıyacağını ifade etti. Kalli, ‘‘Beşiktaş, Alman sistemi ile oynayacak. 3-5-2'de başarılı olacaklarına inanıyorum. Bu sayede hem lig, hem de kupa şampiyonluğuna ulacağız’’ diye konuştu.
Bunları da Beğenebilirsiniz