Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal'da prim katlandı

Beşiktaş Yönetim Kurulu, menajer Sinan Engin'in raporunu değerlendirerek lig ve kupa şampiyonluğu primine yüzde 67 zam yaptı. Siyah beyazlı futbolular, iki kupanın da kazanılması halinde 250'şer bin dolar alacak.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
YÜZDE 67 ZAM

Serdar Bilgili başkanlığında toplanan Beşiktaş Yönetim Kurulu, menajer Sinan Engin'in raporunu değerlendirip, lig ve kupa şampiyonluğu primine yüzde 67 zam yaptı. Yönetici Hüsnü Güreli, sezon başında kupa şampiyonluğuna 50'şer, lig şampiyonluğuna da 100'er bin dolar prim verme kararı aldıklarını hatırlatarak şunları söyledi:

250 BİN DOLAR

‘‘Menajerimiz Sinan Engin, yönetim kurulumuza primlerin arttırılması isteyerek bir rapor sundu. Biz de son haftalarda alınan başarılı sonuçları göz önünde bulundurarak bu isteği olumlu karşıladık. Lig ve kupanın kazanılması halinde oyuncularımıza 250'şer bin dolar prim verme kararı aldık.

HAK EDİYORLAR

Yönetim olarak futbolcularımızın hakkını vermek istiyoruz. Çünkü onlar, takıma kazandırdıkları puanlarla bunu hak ediyorlar. Oyuncularımızın sayesinde gelirimiz artıyor. Yurt içinden ve dışından birçok firma göğüs reklamı vermek için bize müracaat etti. Onlar da hak ettiklerini fazlasıyla alacaklar.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz