« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal'da para isyanı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Geçen sezon alınan başarısız sonuçlar nedeniyle yönetimin verdiği 30 milyarlık cezanın affedilmesini ve bu sezonki transfer taksitleri ile primlerin ödenmesini isteyen futbolcular tepkilerini dile getirdi.

<ı>Cezaya tepki

Beşiktaşlı futbolcular ve Teknik Direktör Toshack geçen yıl takımın kötü gidişi nedeniyle yönetim tarafından verilen 30 milyar liralık cezanın affedilmemesi, ayrıca bu sezon tranfser taksitleri ile primlerin ödenmemesi nedeniyle antrenmana çıkmadılar.

<ı>Toshack’a da ceza

Sezon başında Del Solar ve birkaç futbolcunun transfer taksidinin ödenmesi, diğerlerinin ise dışlanması tepkiyle karşılanırken, yönetimin geçtiğimiz yıl futbolculara 750'şer, Toshack ve antrenörlere de 250'şer milyon lira olarak belirlediği cezayı uygulamaya sokması Galli hocayı bile çileden çıkardı.

<ı>Galli sinirlendi

Teknik Direktör John Toshack, Menajer Kadir Akbulut'a, önemli maçlar öncesi maddi olarak huzursuzluğun çıkmasına anlam veremediğini söyledi. Akbulut ise, konunun yönetim tarafından halledileceğini anlatarak, Galli hocayı sakinleştirdi.

<ı>Kaptanlar devredi

Takımın dört kaptanı Mehmet, Ertuğrul, Alpay ve Tayfur yöneticilerle yaptığı telefon pazarlığında cezaların affedilmesini, ayrıca sezon başından bu yana Rahim, Erkan, Mutlu, Serdar'ın hiç para almadıklarını belirterek transfer taksitlerinin ve primlerin ödenmesini talep ettiler.

<ı>Yanlış anlaşıldık

Süleyman Seba başkanlığında toplanan yönetim kurulu, muhasebedeki sorunlar yüzünden yanlış anlaşıldıklarını, 16 Eylül'de ödeme yapılacağını açıkladı. Yönetim, futbolcuların alacaklarının ödeneceğini belirtirken, cezaların affı konusunda ise pazartesi günü karar vereceklerini açıkladı


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler