Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal'da operasyon

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Mehmet ve Ertuğrul'un mutlaka kalmasını isteyen Toshack'ın raporu doğrultusunda Beşiktaş Yönetimi harekete geçti. Kaptan Recep, Mutlu, Salih, Yankov, Mrmıç, Sinan, Emre, Osman ve Mustafa satış listesinde.

Transferde hareket

Beşiktaş Yönetim Kurulu, Toshack'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başladı ve gönderilmesi gereken futbolcuları da önümüzdeki haftadan itibaren satış listesine koyacaklarını açıkladı. Yöneticiler yeni sezonda kaptan Recep, Mutlu, Salih, Sinan, Emre, Mrmıç, Yankov, Osman, Mustafa'yı satış listesine koyacaklarını ifade ettiler.

İkisi mutlaka kalsın

Toshack, yönetim kurulundan sezon başından bu yana istikrarlı bir tablo çizen Ertuğrul ve Mehmet ile ise bir an önce anlaşma yapmasını istedi. Ertuğrul ile Mehmet'in Türkiye'nin örnek futbolcuları olduğunu belirten Galli çalıştırıcı ‘‘Mutlaka kalması gereken bu oyunculara transfer paraları farklı ödensin diğerlerine maç başına anlaşma yapılsın’’ dedi.

Oktay'ın bonservis bedeli

Recep'e jübile teklifi götürecek, gerekirse bonservisinde indirim yapacak yönetimin, 3-4 milyon dolar bonservis bedeliyle Oktay'ı da göndereceği, Baliç ile takasının olabileceği öğrenildi. Transfer komitesi Trabzonlu Abdullah ile kaleci Metin, Samsunlu Cenk ve Celil, Bursalı Baliç, G.Antepli Ayhan, G.O.Paşa kalecisi Selçuk ile de görüşmelere başlayacak.Bunları da Beğenebilirsiniz