Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal'da mutlu son! Bugün geliyor

Sezona Şenol Güneş önderliğinde yeni yapılanma ile giren Beşiktaş, Dusko Tosic, Andreas Beck ve Ricardo Quaresma’nın ardından bir oyuncunun daha transferini noktaladı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Siyah-beyazlılar, Gremio’nun 28 yaşındaki kaptanı Rhodolfo’yu renklerine bağladı. Gremio Futbol Direktörü Cesar Pacheco, Rhodolfo’nun Beşiktaş’a gideceğini söyledi. Cricuma’yı penaltılar sonucunda Brezilya Kupası’ndan eledikleri maçın ardından konuşan Pacheco, “Rhodolfo takımdan ayrıldı diyebiliriz. Artık önümüze bakacağız. Rhodolfo’nun yerine bir ismi kiralamayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.
Rhodolfo’nun bonservisi üç kulüpte bulunuyor. Gremio, bu transferden kasasına yaklaşık 1,4 milyon euroyu koyacak. Brezilya basınında, Gremio'nun ekonomik kriz yaşadığı ve bu sebepten oyuncunun satışına onay verdiği belirtiliyor.

Luiz Rhodolfo, yarın saat 21.35'te Atatürk Havalimanı'na inecektir. sağlık kontrolünden geçtikten sonra Beşiktaş’ın Avusturya kampına katılacak.

TÜRKİYE'DEN VE AVRUPA'DAN BÜTÜN TRANSFER HABERLERİ ANINDA BURADABeşiktaş, Luiz Rhodolfo'yu KAP'a bildirdi

Beşiktaş, Luiz Rhodolfo'nun transferi ile ilgili görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şöyle: "Luiz Rhodolfo'nun transferi ile ilgili olarak oyuncunun kendisi ve kulübü Gremio ile görüşmelere başlanmıştır."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler