« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal'da Kalli devri

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Eşi ve kızıyla birlikte İstanbul'a gelen Feldkamp, Yönetim Kurulu ile yaptığı görüşmenin ardından, kendisini Beşiktaş'a bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Kalli'nin yardımcılıklarını Fuat Yaman ve Tayfun Özüsakız yapacak.

<ı>Arat ve Akbulut karşıladı

Beşiktaş'ta Kalli dönemi resmen başladı. Siyah beyazlı yönetim, Toshack'ın Real Madrid'e gitmesinden sonra prensip anlaşmasına vardığı teknik direktör Feldkamp'ı dün İstanbul'a getirdi ve 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Eşi Helma ve kızı Mryam ile birlikte gelen Karheinz Feldkamp, Atatürk Havalimanı'nda Beşiktaş İkinci Başkanı Hasan Arat ve Menajer Kadir Akbulut tarafından karşılandı.

<ı>Seba ve yönetimle görüştü

Ailesiyle birlikte Swissotel'de bir süre dinlendikten sonra Beşiktaş Kulübü'ne giden Feldkamp burada Başkan Süleyman Seba ve Yönetim Kurulu ile görüştü. Alman teknik direktör, 2 saat süren görüşmenin ardından, Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun tüm üyelerinin hazır bulunduğu bir törenle 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Kalli imza töreninden sonra yaptığı konuşmada şunları söyledi:

<ı>Ahmet Akçan tercüman

‘‘Beşiktaş'a geldiğim için çok mutluyum. Takımımı başarıya taşımak için elimden geleni yapacağım. Şu an bizden önde olan G.Saray ve F.Bahçe’yi geçeceğimize inanıyorum.’’ Başkan Seba da, Feldkamp'a güvendiklerini belirterek, ‘‘Başarılı olacağına inanıyorum’’ dedi. Siyah beyazlı kulüpten toplam 2 milyon mark alacağı açıklanan Feldkamp'ın yardımcılıklarını, Fuat Yaman ve Tayfun Özüsakız, tercümanlığını ise Ahmet Akçan yapacak.

NEŞELİ GELDİ

Atatürk Havalimanı'nda gazeteci ordusu tarafından karşılanan Feldkamp, eşi Helma ve kızı Mryam ile birlikte, siyah beyazlı kaşkol takıp, bayrak salladı. Yönetim Kurulu ile görüştükten sonra 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Feldkamp, akşam da onuruna verilen yemeğe katıldı. Alman çalıştırıcı busabah bir basın toplantısı yapacak. Ardından saat 12.00'de yardımcıları Fuat Yaman ve Tayfun Özüsakız ile tanışacak, saat 16.00'da da İnönü Stadı'nda ilk antrenmanını yaptıracak.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz