« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal'a yıldız golcü

Alman yıldızın kulübü Fiorentina ile bizzat görüşen Fikret Orman, transferi bitirdi. Gomez önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelecek. İtalyan kulübü ile 5 milyon Euro bonservis karşılığında el sıkışan yönetim futbolcuya ise yıllık 3 milyon Euro garanti ücret verecek.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Ve Beşiktaş transfer bombasını patlattı...

Galatasaray'ın da ciddi bir şekilde ilgilendiği ve transferi için Fiorentina'ya teklif sunduğu Alman golcü Mario Gomez ile Beşiktaş el sıkıştı.

Transfer görüşmelerini bizzat yürüten başkan Fikret Orman'ın İtalyan kulübü yetkilileri ile 5 milyon Euro bonservis karşılığında el sıkıştığı öğrenildi. Gomez'e ise yıllık 3 milyon garanti ücret teklif edildiği, Alman golcünün de bu teklifi kabul ettiği öğrenildi. Şenol Güneş'in de transfere onay verdiği ifade edildi.


BİR DE STOPER TRANSFER EDİLECEK
Mario Gomez'in önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelerek resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor. Quaresma transferinde büyük yol kateden Beşiktaş'ın Mario Gomez'in ardından bir de stoper transfer etmesi bekleniyor. Siyah beyazlılar bu üç transferin ardından transfer defterini kapatacak.


MARIO GOMEZ KİMDİR?
Doğum tarihi: 10 Tem 1985
Doğduğu il: Riedlingen Almanya
yaş: 30
Boyu: 1,89 m
Uyruğu: Almanya
Mevki: Forvet/Santrafor
Oynadığı takımlar: Unlingen, SSV Ulm, Stuttgart, Bayern Münih, Fiorentina


Bunları da Beğenebilirsiniz