GeriSpor Kartal'a gelirim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kartal'a gelirim

Kartal'a gelirim
refid:6647721 ilişkili resim dosyası

Sheffield United’ın parlayan genç yeteneği "Profesyonel bir oyuncuyum. Menajerim ve kulübümle anlaştıkları taktirde, geleceğe yatırım yapan Beşiktaş’ta seve seve oynarım" dedi.

FATİH Terim’in Milli Takım’a davet ettiği, transfer döneminin gözdesi Colin Kazım Richards’tan Beşiktaş’a yeşil ışık... Fenerbahçe ile Galatasaray’ın da kıskacında bulunan Sheffield United’ın parlayan yıldızı, "Kulübüm izin verirse Beşiktaş’ta seve seve oynarım" dedi.

Brezilya sınavına hazırlanan ay yıldızlılarla birlikte Almanya kampında görüştüğümüz genç yetenek, "Çocukluğumda, ailemde Beşiktaşlı çok olduğu için Beşiktaş bana daha cazip geldi. Ama profesyonel yaşanır, menajerim ve kulübümle anlaştıkları taktirde seve seve gelirim" diyerek siyah beyazlı kulübe kapıyı açık bıraktı.

Fatih Terim’e övgü yağdırdı

Fatih Terim’
e de övgüler yağdıran Colin Kazım, şöyle konuştu: "İngiltere arenasında top koşturmak kolay değil. Fizik olarak güçlü olmak lazım. Bu nedenle kendimi çok iyi hazırladım. Uluslararası arenaya hazır olmamı Fatih Terim sağladı. Çok iyi bir teklif gelirse, Türkiye, Beşiktaş neden olmasın? Milli Takım’da iyi bir arkadaşlık ve mükemmel bir ortam var. Terim Hocam bana Türkiye’yi sevdirdi. Beşiktaş kaptanı İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman da benimle yakından ilgilendi. Serdar Kurtuluş’la Beşiktaş’ta da oynamak güzel bir duygu. Özellikle geleceğe yatırım yapan ve önceliği genç futbolculara veren bir takımda oynamak bana mutluluk verir. Ancak dediğim gibi, profesyonel bir futbolcuyum. Son sözü menajerim ve kulübüm Sheffield United verir."
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle