GeriFutbol Kartal yabancı kaleci avında
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kartal yabancı kaleci avında

Kartal yabancı kaleci avında

Tolga Zengin, Cenk Gönen veya Günay’ın olası performans düşüklüğünü göz önünde bulunduran siyah beyazlılar, ‘transfer gerekirse tanımadığımız ismi almayalım’ düşüncesiyle Avrupa’yı mercek altına aldı.

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Şenol Güneş, takımın Almanya ve Avusturya kamplarında elindeki kalecilerin hepsinden memnun olduğunu açıklamıştı. Tecrübeli teknik adam, “Kulübün menfaatleri ön planda. Performans düşüklüğünde daha iyileri gelir” deyip, yönetimden takviye istemedi.

Siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman ve yönetici Erdal Torunoğulları kamp bitiminden sonra kendilerine kaleci konusunda herhangi bir talep gelmediğini vurguladı.
Ancak Beşiktaş Kulübü’nün transfer komitesi, olası bir olumsuzluğa karşı şimdiden Avrupa’da kaleci arayışına girişti.

“TAKIMIN SİSTEMİNE UYACAK İSİMLER İNCELENİYOR”

SİYAH beyazlı yöneticiler, “Şenol Güneş, Tolga, Cenk ve Günay’dan memnun. Fakat yakın gelecekte olası bir talep gelirse tanımadığımız ismi almak istemeyiz. Bu nedenle transfer komitemiz, yurt dışından kulübümüzün sistemi ve disiplinine uyacak kalecileri inceliyor. Alternatifleri hep hazır tutmaya çalışıyoruz” yorumunu yaptı.
Tolga Zengin, Cenk Gönen ve Günay Güvenç üçlüsünden birinin olası performans düşüklüğü durumunda takımdan gönderileceği ve takviyenin öyle yapılacağı öğrenildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle