« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal sahaya kondu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş, 1999-2000 sezonu açıp taraftarıyla buluştu

Siyah beyazlılar Beşiktaş İnönü Stadı'ndaki törenle taraftarın huzuruna çıktı. Sporcular tek tek taraftarlara tanıtılırken, Grup Kim Bunlar, İzzet Altınmeşe ve Müşerref Akay şarkılarıyla tribünleri coşturdu.

Sezona merhaba

Beşiktaş Kulübü 1999-2000 sezonuna dün Grup Kim bunlar, İzzet Altınmeşe ve Müşerref Akay'ın şarkıları ile girdi. Siyah beyazlılar dün önce kulübün kurucularından Yahya Efendi'nin mezarlığını ziyaret etti ardından da Beşiktaş İnönü Stadı'nda taraftarların karşısına çıktı.

Sporcular tanıtıldı

Başkan Süleyman Seba açılış konuşmasında 2000 yılında veda edeceğini ve herkesin birlik beraberlik içersinde olmaları gerektiğini belirterek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi. Daha sonra da altyapı, voleybol şubesi, boks şubesi, hentbol şubesi, basketbol şubesi ve atletizm şubesini taraftarlara tanıttı.

Gösteri maçı

Antrenör Briegel'in yönetiminde sahaya çıkan siyah beyazlı futbolcular taraftarlar tarafından tek tek alkışlandı. Siyah beyazlı taraftarlar futbolculara sevgi gösterisinde bulunurken, futbolcular da onları selamlayarak karşılık verdi. İki grup halinde yapılan gösteri maçı da ilgiyle izlendi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler