« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal liderlik peşinde

6. haftada havlu attığı söylenen, artık şampiyonluk yolunda hiçbir şansı kalmadığı otoriteler tarafından dile getirilen Beşiktaş, Diyarbakırspor maçını kazanması halinde maç farkıyla liderliğe yükselecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ta tüm hesaplar liderlik üzerine yapılıyor. Sezona kötü başlayan ve liderle arasındaki puan farkı 12'ye kadar çıkan siyah-beyazlılar, üst üste aldığı galibiyetlerle farkı 1'e indirmeyi başardı. Bu sezon hiç zirveye konamayan Kartal, bugün oynayacağı Diyarakırspor maçından üç puan çıkarması durumunda maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturacak. Fenerbahçe puan kaybederse de haftayı lider kapatacak.

HEDEF 9 DA 9

Teknik direktör Mustafa Denizli, yakalanacak liderliğin müthiş bir moral-motivasyon sağlayacağını ifade ederek oyuncularına şunları söyledi: "Herkesin 'imkânsız' dediğini yaptık ve son 8 maçta 24 puan toplamayı başardık. Elbette ilk hedefimiz 9'da 9 yapmak. Çünkü bu seriyi sürdürmek çok daha önemli. Ama daha da önemlisi, taraftarlarımızın önünde kazanarak İnönü' den lider olarak çıkmak."


Bunları da Beğenebilirsiniz