GeriFutbol Kartal’ın gurur gecesi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kartal’ın gurur gecesi

Kartal’ın gurur gecesi
refid:12033927 ilişkili resim dosyası

Çifte kupalı Beşiktaş, lig şampiyonluğunu Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlediği muhteşem baloyla kutladı.

Beşiktaş camiası Dolmabahçe Sarayı'nda buluştu

19 yıl aradan sonra sezonu çifte kupayla kapatan Beşiktaş, elde ettiği lig şampiyonluğu sevincini muhteşem bir baloyla kutladı. Dolmabahçe Sarayı’nda gerçekleşen balo ünlüler geçidine sahne oldu. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, yönetim kurulu üyeleri ve eşleri, futbolcular, Mustafa Denizli yanı sıra Rahmi Koç, Semra Özal, Fikret Ercan, Muammer Güler, Kadir Topbaş, Togay Bayatlı, Mustafa Sarıgül ve Serdar Bilgili’nin aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül programı yoğun olduğu için davette yer almazken kutlama telgrafı gönderdi.

 Siyah beyazlı futbolcular geceye çifte kupayla iştirak etti. Meltem Cumbul ile Orhan Ertanhan’ın sunuculuğunu yaptığı baloda, Serdar Ortaç ile Hadise verdikleri konserle davetlileri coşturdu. Camianın bütünleştiği kutlama töreninde söz alan başkan Yıldırım Demirören, “Büyük başarımızın bu mutlu gecesinde, tüm rakiplerimizi de  sevgiyle, saygıyla anıyorum. Zira onlar, aynı zorlu mücadeleyi büyük bir  rekabetle yaşayıp, paylaştığımız ebedi dostlarımızdır. Türk futbolu dünya spor  aleminde yükselen bir değer haline gelmiştir. Beşiktaş ise bu değerlerin en önde  gelen adıdır. Çünkü bir  kartalın gözü daima yükseklerdedir. Ve biz dünyaya bir kartalın gözüyle  bakmaktayız. Beşiktaşlılık cesarettir, azimdir, direnç ve  mücadeledir. Beşiktaşlılık dayanışmadır, iyiliktir, doğruluktur. Beşiktaşlılık  hoşgörüdür, tevazudur, dostluktur. Beşiktaşlılık erdemdir” dedi.

Beşiktaşlı olmanın ayrıcalığını anlatan bir filmin  barkovizyondan izletildiği törende Birolcan da Beşiktaş için bestelediği marşı okudu. Şampiyonluk pastasının kesildiği gecede yapılan havai fişekler davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle