« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal golcü avında

Almeida’nın gitmek istemesi ve Mustafa Pektemek’in sakatlığı üzerine Beşiktaş, golcü arayışına girdi. Tamer Kıran ile Aybaba, görüşme yapıp, alternatifleri belirledi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ta olağanüstü hal ilan edildi. Almeida’nın gitmek istemesi, Mustafa Pektemek’in sakatlığı nedeniyle 6 ay boyunca sahalardan uzak olacak olması nedeniyle siyah beyazlı yönetim forvet transferine ağırlık verdi.

Dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde bir araya gelen futbol şubesi yöneticilerinden Tamer Kıran ve teknik direktör Samet Aybaba, forvete yapılacak transfer için görüştü.

Önerilen 2 isim var

Aybaba ile sabah erken saatlerde bir toplantı yaptıklarını kaydeden Kıran, “Hocamız da, kulübün menfaatlerini düşünerek bir liste sundu. Aybaba, ekonomik sorunlar yaşanmaması için seneye Batuhan ve Kadri Arı ile devam edebileceğini söyledi. Ancak, hedeflerimiz doğrultusunda bu çok zor” dedi.

Beşiktaş’a menajerler tarafından teklif edilen futbolcuların arasında, Racing Genk’te forma giyen Jelle Vossen ile Zenit’te top koşturan Lazovic olduğu öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz