Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal gibiyiz

Serdar Bilgili: 2001'de adımıza yakışır seviyeye geldik. Beşiktaş Kulübü Başkanı, camia olarak şampiyonluktan başka bir düşüncelerinin olmadığını belirtirken, önlerini kesmek isteyenlere de izin vermeyeceklerini söyledi. Bilgili, ‘‘2002'ye damgamızı vurup, Avrupa'da ses getireceğiz’’ dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BAŞARILI OLDUK

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili, yönetim olarak görevde bulundukları 1.5 yıl içerisinde birçok başarıya imza attıklarını söyledi. Camia olarak şampiyonluktan başka bir düşüncelerinin olmadığını anlatan Bilgili şöyle devam etti: ‘‘2001'de yaptığımız hatalardan ders çıkardık. Adımıza yakışır seviyeye geldik.

DAMGA VURACAĞIZ

Dünyanın en iyi dört teknik adamından biri olan Christoph Daum yönetiminde çok iyi bir kadro oluşturduk. Antrenör Roland Koch, bu takıma kondisyon yükledi, güçlenmesini sağladı. Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik krizden kulübümüzün yara almadan kurtulmasını sağladık. 2002'ye damgamızı vurup, Avrupa'da söz sahibi olacağız.’’

İZİN VERMEYİZ

Serdar Bilgili, ligin ilk yarısında ortaya koydukları başarılı performansı 2002'de de devam ettireceklerini, önlerini kesmeye çalışanlara da izin vermeyeceklerini ifade etti. Ve sözlerini şöyle sürdürdü: ‘‘Ligde ve kupada yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Bundan bazı çevreler son derece rahatsız. Bu insanlara fırsat vermeyeceğiz.’’

HİZMET İÇİN

Beşiktaş'a hizmet etmek isteyenlere kapılarının sonuna kadar açık olduğunu belirten Bilgili, ‘‘Dernekler ve kamuoyundan gördüğümüz büyük destek başarılı olduğumuzun bir göstergesi. Beşiktaş'ın geleceğini hazırlıyoruz. Halka arz konusunda çalışmalarımız tamamlandı. Kongre üyelerimizin gurur duyacağı bir Beşiktaş için seferber olduk’’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz