« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal doğru yolda

Beşiktaş’ın kongre üyesi olan Dışişleri Bakanı, "Tigana, takımını, Türk futbolunu ve diğer ekipleri yeni tanıyor. Gaziantepspor galibiyeti ile siyah beyazlı ekip ayağa kalktı" dedi.

Oktay ENSARİ (DHA)
SON GÜNCELLEME
G.ANTEPSPOR galibiyeti ile İnönü Stadı’ndaki 158 günlük galibiyet hasretine son veren Beşiktaş, ilk haftadaki V.Manisaspor yenilgisinin izlerini silerken, sevenlerine de umut aşıladı. Aynı zamanda Beşiktaş’ın kongre üyesi olan Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, "Sabırlı olalım. Beşiktaş iyi yolda" dedi.

Abdullah Gül, DHA’ya verdiği demeçte şunları söyledi: "Vestel Manisaspor’la oynanan ilk maçtaki yenilgi sürpriz oldu ama G.Antepspor galibiyetiyle siyah beyazlı ekip ayağa kalktı. Tigana, takımını, Türk futbolunu ve diğer takımları yeni tanıyor.

Centilmenlik çağrısı

Bu sezon Beşiktaş çok daha iyi olacak. Beşiktaş taraftarı kadirşinastır. Takımının iyi günde de, kötü günde de yanında olacaktır. Beşiktaş taraftarı takımına her zaman sahip çıkmıştır ve çıkacaktır. Bu sezon iyi neticeler alacağımızı düşünüyorum. Takımı ve köşe yazarlarını okuyup takip ediyorum. Güzel şeyler yazıyorlar. Ben de bu güzelliklerin /images/100/0x0/55ead6eaf018fbb8f89a0a6esüreceğine inanıyorum."

Kayseri Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şadi Büyükkeçeci ve Beşiktaş Kulübü Dernekler Komitesi üyesi Osman Parlar ile görüşen siyah beyazlı ekibin kongre üyesi Abdullah Gül, Türk spor kamuoyuna ve Beşiktaşlı sporseverlere centilmenlik çağrısında bulundu. Gül, "Öncelikle sporun, spor için yapılmasını, centilmenliğin ön planda tutulmasını ve olay çıkmamasını istiyorum. Statlara, herkes sporun güzelliği için gitmeli. Rekabet elbette olmalı, takımlar desteklenmeli. Ama rakip takımların da orada spor için bulunduğu unutulmamalıdır" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler