« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal’dan özür

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Yönetim Kurulu, Oktay'ın sakatlığının ardından Toshack'ın söylediği eleştiri yüklü sözler nedeniyle Türk Silahlı Kuvvetleri'nden özür diledi.

Beşiktaş yönetimi, Oktay'ın birliğinde sakatlanması sonrasında söylediği sözler nedeniyle Türk Silahlı Kuvvetleri'nden tepki gören Teknik Direktör John Toshack'la dün Fulya Tesisleri'nde görüşerek, ifadesini aldı. Genel Sekreter Serdar Bilgili, Toshack'ın Ordu hakkındaki sözleri nedeniyle özür dilediğini söyledi.

Toshack'la yapılan görüşme sonrasında toplanan Beşiktaş Yönetim Kurulu ise Galli hocanın, Ordu hakkındaki sözleri nedeniyle özür diledi. Bir bildiri yayınlayan yönetim, Oktay'ın sakatlığı sonrasında yaşanan gelişmelerin Beşiktaş yönetimini çok üzdüğü belirtildi. Basın bildirisinde özetle şöyle denildi:

''Normal bir eğitim sonucu meydana gelen Oktay'ın sakatlığına üzülen Toshack'ın sözleri gereksiz şekilde tırmandırılmıştır. Türk Silahlı Kuvvetleri bugüne kadar tüm kulüplerin futbolcularına mümkün olan her kolaylığı göstermiştir. Yönetim Kurulu ve teknik heyet olarak bu yanlış anlama dolayısıyla Türk Silahlı Kuvvetleri’nden özür dileriz. ''

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler