« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal’dan kombine atağı

Beşiktaş, bir ilke imza attı. Siyah beyazlılar erkek ve bayan basketbol takımları için taraftarlarına kombine kart şatışına başladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BASKETBOL Ligi ve bayanlarda mücadele edecek Beşiktaş, kombine kart satışlarına başlıyor. Kombine kart satışlarının perşembe, cuma ve cumartesi günleri 11.00 ile 20.00 saatleri arasında yapılacağı açıklandı.

Bayanlara yüzde 10 indirim

Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, erkek ve bayan basketbol takımlarının 2005-2006 sezonunda oynayacakları karşılaşmalar ile amatör branşlardaki takımların, BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde oynayacakları tüm maçların kombine kartlarının satışına, BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi gişelerinden bugünden itibaren başlanacak. Kart satışlarının 1 peşin, 2 taksit olarak yapılmakta olduğu, peşin alımlarda ve bayan taraftarlara, açıklanan fiyatlar üzerinden yüzde 10 indirim uygulandığı duyuruldu. Yaılan açıklamaya gore kombine kartların fiyatları şöyle: Protokol: 600 YTL, VIP: 300 YTL, Pota arkası: 150 YTL, Protokol karşısı alt: 200 YTL, Protokol karşısı üst: 100 YTL

Bunları da Beğenebilirsiniz