« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal’da suclama yarısı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kocaelispor yenilgisi Beşiktaş'ı karıştırdı. Taraftarların tepki gösterdiği yönetim futbolcuları suçlarken, siyah beyazlılar da yöneticilere ateş püskürdü. Bugünkü toplantıdan ağır para cezalarının çıkması bekleniyor.

Olağanüstü toplantı

Beşiktaşlı yöneticiler, 3-0'lık yenilgiyle biten Kocaelispor maçı sonrası yaptıkları olağanüstü toplantıda siyah beyazlı futbolcuların karşılaşmada ruhsuz oynadıklarını belirterek, bugün yapılacak yönetim kurulu toplantısında ağır para cezası verilmesini gündeme getirdiler.

Ağır ceza yolda

Yönetici Fahrettin Curoğlu, ‘‘Taraftarlar bize değil, sahaya çıkan futbolculara bağırsın. İnsan yenilir ama haysiyetiyle oynar. Bu taraftarla, bu camiayla kimsenin oynamaya hakkı yoktur’’ yorumunu yaptı. Curoğlu, bazı futbolculara ağır para cezası verilebileceğini de sözlerine ekledi.

Asıl suçlu yönetim

Mehmet, Ertuğrul ve Oktay gibi isimlere ağır para cezası vermesi bekleniyor. Bu arada futbolcular yönetimin eleştirilerine şiddetle karşı çıkarak, ‘‘Yönetim bizi taraftara hedef göstermesin. Esas Beşiktaş'ı böylesi kötü günlere getiren, yönetimdir. Kocaelispor'un yabancısı 90 bin dolara malolurken bizim 10 milyon malolan yabancılarımız nerede’’ dediler.


Bunları da Beğenebilirsiniz