« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal coşkusu

Siyah beyazlı renklere gönül verenlerin büyük ilgi gösterdiği açılışta konuşan Başkan Demirören, "Taraftarın ilgisi müthiş. Onlara layık olmaya çalışacağız" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
SÜPER Lig’in 7. haftasında Gençlerbirliği ile deplasmanda yapacağı maç için 3 gün önceden Ankara’ya gelen Beşiktaş futbol takımı, dün Antares Alışveriş Merkezi’ndeki ’Kartal Yuvası’nın açılışını yaptı. Açılışa, Başkan Yıldırım Demirören, Asbaşkan Av.Levent Erdoğan, Hakan Aksoy, Şeref Yalçın ile birlikte Teknik Direktör Mustafa Denizli, futbolculardan kaptan Delgado, Ali Tandoğan, Serdar Kurtuluş, Bobo ve Zapotoncy katıldı. Kalabalık bir taraftar grubunun hazır bulunduğu açılışta, özellikle yeni Teknik Direktör Mustafa Denizli ile kaptanMatias Delgado büyük ilgi gördü.

Başkan Yıldırım Demirören, konuşmasında Beşiktaş’ın her geçen büyüdüğünü belirterek, "Taraftarın ilgisi müthiş. Onlara layık olmaya çalışacağız. Türkiye’nin her bölgesinde ’Kartal Yuvaları’ açıp, onlarla bütünleşeceğiz. Taraftarımızın desteği ile Ankara’dan 3 puanla döneceğimize inanıyorum" dedi.

En zor gruba düştük

Öte yandan siyah beyazlı takımın başında ilk maçına çıkmaya hazırlanan teknik direktör Mustafa Denizli ise Türkiye Kupası’nda Trabzonspor ile aynı gruba düşmelerinin hatırlatılması üzerine, "En büyük çekişme bizim yer aldığımız grupta olacak. Eğer kupayı almak istiyorsak böyle güçlü takımlarla bir yerde karşılaşacağız. İlk hedefimiz bu gruptan çıkmak olacak" yorumunu yaptı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz