« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kartal’a milli şok

Milli Takım’dan sakat dönen Okan ile Gökhan’ın Kayseri maçında oynayamayacakları, Bolton maçına yetiştirilmeye çalışıldığı açıklandı. Youla ile Kleberson ise Kayseri’de görev yapacak.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ta, milli takımlardan sakat dönen oyunculardan kötü haber geldi. A Milli Futbol Takımımız’ın Arnavutluk’u 1-0 yenerek Dünya Kupası elemelerinden play off’lara kaldığı karşılaşmada forma giyen Okan ile Gökhan’ın, Kayserispor maçında oynayamayacakları açıklandı. Dün MR’ları çekilen iki oyuncunun durumlarının kritik olduğu ve sakatlığı bulunan Sergen ile birlikte Bolton Wanderers maçına yetiştirilmeye çalıştırıldığı bildirildi.

Sakatların çokluğu nedeniyle sıkıntı yaşayan teknik heyet, Kleberson ile Youla’dan gelen sevindirici haberle rahatladı. Her iki futbolcunun da Kayserispor maçında görev yapacağı ifade edildi.

Prim jesti

Bu arada Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, yönetim kurulu ile yaptığı görüşme sonrası A Milli Takım’da gösterdikleri başarılı performanstan dolayı oyuncuları Tümer, Okan, Gökhan ve İbrahim Toraman’a prim jesti yaptı. Demirören, daha önce 4 oyuncuya vermeyi düşündükleri prim miktarına zam yaparak, ‘Primi fazlasıyla hakettiler. Onları motive etmek bizlerin görevi’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz