Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Karşıyaka'yı Feyyaz uçuracak

İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi takımlarından Karşıyaka'da, Altay mağlubiyeti sonrasında istifa eden Hüseyin Hamamcı'nın yerine teknik direktörlük görevine Feyyaz Uçar getirildi. Feyyaz Uçar, Karşıyaka ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Levent Aziz Güngil, imza töreni öncesinde yaptığı açıklamada, takımın gelecekteki düşünceleriyle uyumlu olduğuna inandıkları ve bu yılı sağlıklı şekilde bitirip, gelecek yıl kırmızı-yeşilli takımın olması gerektiği yere gelebilmesi için Uçar ile sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Uçar'ın transferinin camiada birlik ve beraberliği sağlamak adına önemli bir adım olduğunu belirten Güngil, Karşıyakalılar'ın tek vücut olup takımlarına destek vermesi gerektiğini ifade etti. Güngil, takıma desteğin verilmesi ve tribünlerdeki çatlak seslerin önlenmesi halinde, kulübün futbol ve diğer branşlardaki takımlarının önemli işler yapacağına inandığını kaydetti.

Güngil, Uçar'ın takımda başarılı işler yapacağına inandığını ifade etti.
  
“KADRO YETERLİ”
  
Karşıyaka'nın taraftarı ve yönetimiyle büyük bir camia olduğunu belirten Uçar, takıma yabancı olmadığını söyledi.
Takımı süper lige kavuşturmak için elinden geleni yapacağını kaydeden Uçar, antrenörlük ve futbolculuk hayatındaki başarıları burada da sürdürmek istediğini ifade etti.

Takım hakkında eski antrenör Hüseyin Hamamcı ve yönetimden bilgi aldığını kaydeden Uçar, yeşil-kırmızılı takımı daha önce çalıştıran Rıdvan Dilmen'den de bilgi alacağını dile getirdi.

Çanakkale Dardanelspor, Göztepe ve Beşiktaş'ta toplam 4 yıllık antrenör yardımcılığı yaptığını hatırlatan Uçar, “Şu ana kadar bir çok hocayla çalıştım ve bu çalışmalarımda başarılı oldum. İnşallah el ele verip Karşıyaka'yı layık olduğu yere getireceğiz. Kadro bence yeterli. Yeteri kadar çok yönlü, kapasiteli oyuncularımız var. Sadece takımda uyum sorunu var gibi gözüktü bana. Öncelikle takım havasına sokacağız. Oyun güzelleştikçe skor da peşi sıra gelecektir. 4 yıl antrenör yardımcılığından sonra kendimi hazır hissediyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz