Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Karşıyakalılar gününü salonda geçirecek

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde Karşıyaka İZKA İnşaat, Fenerbahçe Acıbadem'i, Beko Basketbol Ligi'nde ise Pınar Karşıyaka, Efes Pilsen'in yarın Karşıyaka Spor Salonu'nda konuk edecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde 13. haftayı 9 puanla 11. sırada tamamlayan Karşıyaka İZKA İnşaat, ligde 2. durumda bulunan Fenerbahçe Acıbadem'i saat 15.00'te konuk edecek. Ligin ilk yarısında İstanbul'daki müsabakayı Fenerbahçe Acıbadem 3-0 galip tamamlamıştı.

Karşıyaka Spor Salonu'ndaki müsabakanın biletlerinin 20 liradan satılacağı bildirildi.

PINAR KARŞIYAKA-EFES PİLSEN

Bu maçın ardından Avrupa Kupalarında haftayı mağlubiyetle kapatan Pınar Karşıyaka ile Efes Pilsen saat 18.00'de karşılaşacak.

Birbirleriyle 82 müsabaka oynayan iki ekipten Pınar Karşıyaka'nın 19 galibiyeti bulunuyor.

Pınar Karşıyaka, Efes Pilsen'e karşı son galibiyetini 2007-2008'de play-off serisinin ilk maçında deplasmanda alırken, o müsabakanın ardından oynanan 8 maçı da kaybetti.

Karşıyaka Spor Salonu'nda rakibini henüz yenemeyen Pınar Karşıyaka, İzmir'deki son galibiyetini 27 Mart 2004'te Kültürpark Celal Atik Spor Salonu'nda aldı.

Pınar Karşıyaka-Efes Pilsen maçının biletlerinin 20 liradan satılacağı, voleybol karşılaşmasının ardından salonun boşaltılarak daha sonra seyircinin içeri alınacağı öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz