« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Karşıyaka'da karar Çalışkan

Karşıyaka'da cuma günü yapılacak kongre öncesi Onursal Başkan Selçuk Yaşar ve Belediye Başkanı Cevat Durak, Hüseyin Çalışkan'ın başkanlığına yeşil ışık yaktı.

Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Karşıyaka Belediye Başkan Vekili Çalışkan, kesin yanıt vermek için ailesiyle görüşeceğini bildirip, süre istedi. Selçuk Yaşar'ın, holdingi temsilen yönetime girip, Akif Ersezgin'in istifasının ardından başkanlığa getirilen Coşkun Keskiner'in göreve devam etmesine sıcak bakmadığı, Dr.Bülent Zeren'in de yeterli desteği bulamadığı öğrenildi.

Yeni yönetime Karşıyaka, Çiğli, Bayraklı Belediyeleri ile oda ve borsa temsilcilerinin yanı sıra camianın tanınmış ailelerinden isimlerin alınacağı belirtildi. Yarın Karşıyaka Nikah Dairesi'nde yapılacak kongrede başkan seçimi yapılıp, yönetim seçiminin önümüzdeki haftaya ertelenmesi de gündemde. Son 4 sezondur kulüple iç içe olan Hüseyin Çalışkan, "Görevi hakkıyla yapıp yapamayacağımı düşünüyorum. Önümüzdeki sezon şampiyonluk hariç Play-Off oynamak bile başarısızlıktır. İyi düşünmek zorundayım" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz