Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Karşıyaka'da gerilim bitmek bilmiyor

Karşıyaka'da Başkan Cihan Büyükoral'ın 9 Ağustos'taki Divan Kurulu toplantısına katılmayacağını açıklamasına Divan Başkanı Tahir Türetken sert yanıt verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"Gelmeye mecbur" diyen Türetken, "Cihan Büyükoral hem başkan hem divan üyesi. Gelmemesi gibi bir durum olamaz. Onursal Başkan Selçuk Yaşar başta olmak üzere, tüm divanın davet edildiği bir toplantıya katılmak onun lehine olur. Toplantıyı, "Genel kurul olacak, beni devirecekler' diye algılaması yanlış. Daveti genel kurul daveti değil. Kendisinin camida tartışıldığı bir gerçek. İcraatlarını anlatarak güven tazeleyebilir" dedi.

Öte yandan hazırlık maçlarında alınan kötü sonuçlar nedeniyle dört futbolcu daha almayı kararlaştıran Karşıyaka'nın, anlaşma sağladığı Fransız Dalmat, peşinatını almadan Bolu kampına katılmayı reddetmesi kulüpte ufak çaplı bir kriz yaşanmasına neden oldu. Sözleşme imzalamak için İzmir'e geldiği duyurulan Dalmat'nın, 20 bin euro tutarındaki peşinatı apar topar bulununca, Fransız ön liberi kulüp binasında yapılan törenle resmi imzayı attı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler