Ege Haberleri

  KARŞIYAKA’YA YAŞAM PINARI

  Ulaş SAĞ / İZMİR, (DHA)
  20.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yaşar Holding’den 1 milyon liralık cansuyu geliyor.

  KSK Başkanı Cihan Büyükoral’ın, Yaşar Holding CEO’su İdil Yiğitbaşı’yla yaptığı görüşmelerin ardından, kulübe aktarılacak toplam rakamın 5 milyon TL olarak belirlendiği, bunun 1 milyon TL’sinin, futbolun acil giderlerine harcanmak üzere peşin olarak verileceği, kalan 4 milyon TL’nin ise basketbol şubesine aktarılacağı ifade edildi.

  Süre kazandılar
  Büyükoral ve ekibi, ilaç gibi gelecek 1 milyon TL nakitle transfer peşinatlarını ödeyip, 2-3 aylık süreçte yeni sponsorlar yaratabilmek için zaman kazanmış olacak. Bütçesini 4 milyon 500 bin TL olarak belirleyen basketbol şubesi ise, kombine kart satışı ve salon reklamlarıyla açıkta kalan 500 bin TL’yi kapatmaya çalışacak.

  -----------------------------------------------------------------

  Kamp KRİZ değil
  Karşıyaka Başkanı Cihan Büyükoral, istifa eden Yücel İldiz’in programına uydukları için takımın 27 Temmuz’a kadar İzmir’de kalacağını açıkladı. Büyükoral, “Takımı kampa gönderememe gibi bir durumumuz yok. İldiz’in programına göre tüm rezervasyonlar yapıldı. Ne yazık ki değiştirmemiz mümkün değil. Zaten Cihat Arslan da transferin yoğun olduğu süreçte Karşıyaka’da bulunmanın daha iyi olacağını düşünüyor” dedi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı