Ege Haberleri

EGE

  Karşıyaka’da eğlenceli Ramazan

  Hürriyet Haber
  03.07.2015 - 01:46 | Son Güncelleme: 01.07.2015 - 13:22

  KARŞIYAKA Belediyesi, ay boyunca farklı mahallelerde sergilenmek üzere geleneksel Ramazan eğlenceleri hazırladı. "Mobil Eğlence" aracıyla etkinlikleri Karşıyakalıların ayağına getiren belediye, her gece farklı bir mahallede, birbirinden renkli gösterilerle Karşıyakalılara keyifli anlar yaşatıyor.

  Etkinliklerde; illüzyon gösterisi yapılıyor, orta oyunu sergileniyor, Nasrettin Hoca hikayeleri ile Davullu Manici’den Ramazan’a özel maniler anlatılıyor. Canlı performansla sergilenen Hacivat ve Karagöz oyunu ise izleyenlerden büyük alkış alıyor.

  Karşıyaka’da eğlenceli Ramazan

  Karşıyaka Belediyesi tarafından Ramazan Eğlenceleri için hazırlanan ’mobil eğlence’ aracı, ay boyunca Karşıyakalılara doyumsuz gösteriler sunmaya devam edecek. Hemen her gece farklı bir mahallede devam eden ramazan eğlenceleri ay boyunca Karşıyakalılarla buluşacak. Gösteriler 21.30’da başlayacak.

  Etkinlik programı ise şöyle:

  2 Temmuz- Şemikler Mahallesi Ahmet Piriştina Kültür Merkezi Yanı, 3 Temmuz- Latife Hanım Mahallesi, 6 Temmuz- Bahçelievler Mahallesi Katlı Pazar Yeri Yanı, 7 Temmuz- Aksoy Mahallesi Metro Yanı, 9 Temmuz- Bahariye Mahallesi Zübeyde Hanım Parkı, 10 Temmuz- Tuna Mahallesi Muhtarlık Önü, 13 Temmuz- Alaybey Mahallesi Tersane Kafe Önü, 14 Temmuz- Bahariye Mahallesi Karşıyaka Sevgi Evleri Çocuk Yuvası.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı