KARS HABERLERİ

Kars Şeker Fabrikası’nın Dumanı Tütecek

IHA
04.09.2015 - 22:36Son Güncelleme :

BAŞBAKANLIK ÖZELLEŞTİRME İDARESİ BAŞKAN YARDIMCISI VE ŞEKER FABRİKALARI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAMİ ÖLMEZTOPRAK’IN KATILDIĞI MEHMET UÇUM’UN DANIŞMANI YAKUP ÖZBİLEN VE ŞEKER İŞ SENDİKASI BAŞKANI YAVER KOP’UN DA HAZIR OLDUĞU TOPLANTIDA KARS ŞEKER FABRİKASI’NIN DURUMU MASAYA YATIRILDI(IŞIK ÇAPANOĞLU/KARS-İHA)

IHA

Uzun yıllardan beri özelleştirilmesi veya kapatılması beklenilen Kars Şekir Fabrikası’nın dumanı tütmeye devam edecek.
AK Parti Kars Milletvekili Av. Mehmet Uçum’un girişimleriyle Kars Şeker Fabrikası faaliyetlerine devam edecek.
Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı ve Şeker Fabrikaları Yönetim Kurulu Başkanı Sami Ölmeztoprak’ın katıldığı Mehmet Uçum’un danışmanı Yakup Özbilen ve Şeker İş Sendikası Başkanı Yaver Kop’un da hazır olduğu toplantıda Kars Şeker Fabrikası’nın durumu masaya yatırıldı.
Yaklaşık 2 saat süren toplantı sonrasında alınan kararla Kars Şeker Fabrikası’nın faaliyetlerine devam etmesine karar verildiği açıklandı.
AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum’un bireysel girişimleriyle yapılan toplantı sonrasında alınan kararla Şeker Fabrikası’nın bacasının tüteceği bildirildi.
Seçildiği günden itibaren Kars’ın sorunlarına kayıtsız kalmayan Uçum, Şeker Fabrikası’nın faaliyetlerine devam edeceğini ifade ederek Karslılara hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kars haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kars ilinden Kars Şeker Fabrikası’nın Dumanı Tütecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Eylül 2015 tarihinde saat 22 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kars Şeker Fabrikası’nın Dumanı Tütecek haberi güncellenecektir.

  KARS NAMAZ VAKİTLERİ
  15 Kasım 2017, Çarşamba
  • İmsak
   05:03
  • Guneş
   06:47
  • Öğle
   12:04
  • İkindi
   14:40
  • Akşam
   16:58
  • Yatsı
   18:31
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı