KARS HABERLERİ

Kars Belediyesi’nin Asfalt Çalışması Vatandaşların Yüzünü Güldürüyor

IHA
15.09.2015 - 12:01Son Güncelleme : 15.09.2015 - 12:02

KARS BELEDİYESİ’NİN ASFALT ÇALIŞMASI VATANDAŞLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

IHA

Kars Belediyesi tarafından yapılan asfalt çalışmaları vatandaşların yüzünü güldürdü.
Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’nın kenar cadde ve sokaklardan başlattığı sıcak asfalt çalışmaları, ana caddeler ile birleştirilerek, kent daha düzenli cadde ve sokaklara kavuştu.
Uzun yıllardan beri alışıla gelen ana cadde ve sokaklardan başlatılan yol çalışmaları Başkan Murtaza Karaçanta ile birlikte yerini ücra mahalle ve sokaklardan yol çalışmalarının başlatılmasına bıraktı.
Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’nın, ara cadde ve sokaklardan başlatılması ve bir çok caddenin asfaltının yapılması en çok yıllardan beri yağmurlu ve karlı havalarda gidip gelemeyen vatandaşları sevindirdi.
Başkan Karaçanta, kentte yapılan çalışmaları günde birkaç kez yerinde gördüğünü belirterek, Karslılara hizmet etmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.
Çalışmaların yapıldığı bölgelerde vatandaşlardan olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden Karaçanta, Kars’ı her geçen gün daha da gelişip, güzelleştiğini söyledi.
Karaçanta, “Çalışmalarımız devam ediyor. Hava sıcaklıkları devam ettiği sürece asfalt, kaldırım ve ara mahallelerde alt yapı çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çünkü hepinizin malumu Kars’ta inşaat sezonu kısa sürüyor. Bir çok projemiz bundan dolayı bir sonraki yıla sarkıyor. Bizim amacımız kısa süren inşaat sezonunda daha çok iş yapmak. Bunu da arkadaşlarımız başardı diyebiliriz. Çünkü bu dönem kentte çok fazla sıcak asfalt yol yaptı. Tabi yol ile birlikte kaldırım ve alt yapı çalışmalarını da aynı anda yürüttük. Ben inanıyorum ki Kars hak ettiği yere gelecek ve Karslılarda hak ettikleri hizmetlerin en güzelini alacaktır” dedi.
Kars Belediyesi’nce 2015 yılı inşaat sezonunda öncelikli olarak asfalt, kaldırım ve alt yapı çalışmalarına ağırlık verildi. Havaların düzelmesi ile birlikte Haziran ayı ortalarında başlatılan çalışmalar sonrasında bir çok cadde ve sokağın asfalt çalışmaları tamamlandı. Yapılan çalışmalar ise vatandaşların yüzünü güldürüyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kars haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kars ilinden Kars Belediyesi’nin Asfalt Çalışması Vatandaşların Yüzünü Güldürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Eylül 2015 tarihinde saat 12 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kars Belediyesi’nin Asfalt Çalışması Vatandaşların Yüzünü Güldürüyor haberi güncellenecektir.

  KARS NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Eylül 2017, Perşembe
  • İmsak
   04:05
  • Guneş
   05:46
  • Öğle
   12:12
  • İkindi
   15:38
  • Akşam
   18:16
  • Yatsı
   19:44
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı