KARS HABERLERİ

Kars Belediyesi’nde Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

IHA
12 Eylül 2015 - 11:29Son Güncelleme : 12 Eylül 2015 - 11:30

BAŞKAN KARAÇANTA HALKI DİNLİYOR, SORUNLARI ÇÖZÜYOR

IHA

Kars Belediye Başkanlığı’nca gerçekleştirilen ‘Halk Günü’ toplantıları aralıksız devam ediyor. Halk Günü toplantılarına katılan vatandaşlarının sorun ve sıkıntılarını Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, tek tek dinliyor.
Vatandaşlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, halk ile iç içe olmalarının daha sağlıklı kararlar almalarına sebep olduğunu belirtti.
Başkan Karaçanta, “Halk Günü toplantılarını devam ettiriyoruz. Burada amacımız vatandaşlarımızın sorun ve isteklerini kendilerinden dinlemek. Bu toplantılarda vatandaşlarımızı dinliyoruz. Onların sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Genelde bize iletilen bütün sorunları çözüyoruz” dedi.
Belediye Binası’nda gerçekleştirilen Halk Günü toplantısında katılan vatandaşlar, belediye çalışmalarından memnun olduklarını dile getirdiler. Başkan Karaçanta’nın Kars’ın çehresini değiştireceğine inandığını ifade eden vatandaşlar, “Biz belediye başkanımıza güveniyoruz. Şehirde çok güzel çalışmalar yaptı. Yollarımızın asfaltını yaptı. Özellikle kenar mahallelerin sorunlarını çözüyor. Biz inanıyoruz Kars daha güzel olacak” diye duygularını dile getirdi.
Halk Günü toplantısına gelen vatandaşlar ile bire bir konuşan Karaçanta’nın vatandaşlara gösterdiği yakın ilgi dikkat çekerken, vatandaşların şikayet ve sıkıntılarını tek tek not eden Murtaza Karaçanta, toplantıda hazır bulunan birim müdürlerine vatandaşların sorunlarının giderilmesi için talimat verdi.
Halk Günü toplantılarının çok yararlı geçtiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Mutaza Karaçanta, “Halk Günü’nde yüzlerce insanımızla buluşuyor, sorun ve taleplerini dinliyoruz. Bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyoruz. Belediyemizin söz ve karar mekanizmasına halkımızı katarak hizmet üretiyoruz” diye konuştu.
Öte yandan, Halk Günü toplantılarına katılan vatandaşlar ise, kendilerine bu imkanı sağlayan Başkan Murtaza Karaçanta’ya teşekkür etti. Belediye Başkanlığı’nca düzenlenen halk günü toplantılarının devam edeceği bildirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kars haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kars ilinden Kars Belediyesi’nde Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Eylül 2015 tarihinde saat 11 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kars Belediyesi’nde Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

KARS İLÇELERİ
  KARS NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   03:29
  • Guneş
   05:18
  • Öğle
   12:21
  • İkindi
   16:07
  • Akşam
   19:03
  • Yatsı
   20:38
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı