Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Karnavala hazır olun

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sergen Yalçın, kiralık oynayacağı Fenerbahçe'de başarılı olacağını iddia ederek, taraftara <ı>‘‘Bomba gibi geliyorum’’ dedi.

<ı>Hergün çalıştım

Lisansı Siirt Köy Hizmetleri'nden çıkan Sergen Yalçın, kiralık gideceği Fenerbahçe'ye karnaval yaşatacağını söyledi. İstanbulspor'dan ayrıldıktan sonra Antrenör Bülent Albayrak yönetiminde hergün idman yaptığını, formunu koruduğunu belirten ve futbolu çok özlediğini söyleyen Sergen'in görüşleri şöyle:

<ı>Hakkımı aradım

‘‘Beni Beşiktaş'tan ve İstanbulspor'dan kopardılar. Onlara süper paralar kazandırdım. Hiçbir zaman disiplinsizlik yapmadım, hakkımı aradığım için tepkileri üstüme çektim. Türkiye'de futbolcular köle muamelesi görmesin diye konuşuyorum. Benim için ise sadece atlarım için tenkitte bulunabiliyorlar. Ama beni futbolumla eleştirmeleri gerekir.

<ı>Başarılı olacağım

Fenerbahçe büyük bir camia. Hakkımda en ufak bir yıpratıcı açıklama yapmadı, sahip çıktı. Fenerbahçe'de top koşturan futbolcuların herbiri ayrı değer. Bu değerler arasında ben de kendimi göstereceğim. Adeta Avrupa karmasını andıran Fenerbahçe'de şampiyonluk için ter dökeceğim. Kendimi çok iyi hissediyorum. Her an forma giyecek şekilde hazırım.’’

DÜN SİİRT’TE BUGÜN FENER’DE

Dün Siirt Jet-Pa ile 3.5 yıllık sözleşme imzalayan Sergen, bugün Fenerbahçe Kulübü'ne gelerek kendisini 6 aylığına F.Bahçe'ye bağlayarak kira sözleşmesine imza atacak. Biz foto-montaj ile Sergen'e bir gün öncesinden Fenerbahçe formasını giydirdik.
Bunları da Beğenebilirsiniz