« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Karla kaplı sahada antrenman yapıyorlar

Türkiye Futbol Fedarasyonu 2'nci Doğu Ligi'nde mücadele eden Hakkari Gücü Bayan Futbol Takımı, 22 Ocak tarihinde kendi evinde konuk edeceği Ağrı Güreçlispor Bayan Futbol Takımı maçına hazırlıklarını kar kalınlığının 30 santimetreyi bulduğu karlı sahada yapıyor.

BEHÇET DALMAZ - HAKKARİ / DHA
SON GÜNCELLEME

Geçen hafta deplasmanda Ardahan Bayan Futbol Takımını 13-0 yenen Hakkari Gücü Bayan Futbol takımı karla kaplı şehir stadyumunda hazırlıklarını başladı. Anrenman yapacak saha olmadığı için kar kalanlığının yer yer 30 santimetreyi bulduğu Hakkari Şehir Stadı'nda antrenmanların sürdüren futbolcular, zaman zaman zor anlar yaşıyor.

Takımın Antrenör ve oyuncusu Cemile Timur, Ardahan maçında fanatik grupların kendilerine destek verdiğini ve bu ilgi karşısında şaşırdıklarını söyledi. Timur, "Ardahan'ı 13-0 yenmenin sevincini yaşıyoruz. Kendileri bizi çok iyi karyşıladılar. Sahaya gelince karla kaplı idi. Sahayı görünce şaşırdık. Ama yerdeki kara aldırış etmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizden önce sahanın açıldığını düşünmüştük ama öyle olmadı. Bayanlar için bu karda top koşturmak zorda olsa bile biz bunu başarmaya çalışıyoruz" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz