Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Karısıyla sevişen kardeşini öldürdü

  Murat DELİKLİTAŞ / İSTANBUL
  26 Ağustos 2006 - 00:00Son Güncelleme : 26 Ağustos 2006 - 12:11

  Kapıcı kocanın şüphe üzerine evine kurduğu gizli kameraya, eşi ve erkek kardeşi öpüşürken yakalandı. Plan yapıp seyahate gidiyorum diye çıkan koca, gece dönünce yatakta sevişirken yakaladığı kardeşinin boğazını kesti, karısını ağır yaraladı.

  MECİDİYEKÖY’de bir apartmanda kapıcılık yapan Erol Yumurtacı (37), Kastamonu’daki kardeşi Mustafa Yumurtacı’yı (19), liseyi bitirdikten sonra haziran sonunda yanına aldırdı. Erol Yumurtacı, bir süre sonra, bir işe yerleştirmek için getirttiği kardeşi Mustafa ile eşi Şerife’nin (29) arasında bir ilişki olduğundan şüphelendi.

  Evine gizlikamera kurdu

  Erol Yumurtacı, bilgisayara bağladığı gizli kamera ile evin içini görüntülemeye başladı. Gizli kamera, Mustafa Yumurtacı ile yengesi Şerife Yumurtacı’yı birbirine sarılıp öpüşürken görüntülerini kaydetti. Şüpheleri gerçek çıkan Erol Yumurtacı, kayıtları gördükten sonra kızı N.’yi iki gün önce Mersin’deki akrabalarına yolladı.

  Memlekete gidiyorum/images/100/0x0/55ea680cf018fbb8f87dd76e

  Erol Yumurtacı, önceki akşam eşi ile kardeşine memleketleri Kastamonu’ya gideceğini söyleyerek evden çıktı. Dün saat 04.00 sıralarında gizlice dönen Erol Yumurtacı, kimseye belli etmeden anahtarıyla kapıyı açtı. İçeri giren Erol Yumurtacı, kapıcı dairesindeki evinde eşi ile kardeşini sevişirken yakaladı. Öfkeye kapılan Erol Yumurtacı, salondaki koltuğa oturttuğu kardeşi Mustafa’nın boğazını kesti ve kalbinden bıçakladı. Erol Yumurtacı, daha sonra eşini göğsünden, karnından ve bacaklarından bıçaklayarak ağır yaraladı.

  Polisi aradı teslim oldu

  Kapıcı Erol Yumurtacı, olaydan sonra polisi arayarak kendisini ihbar etti ve gelen ekiplere direnmeden teslim oldu. Polis, Erol Yumurtacı’nın kardeşi ile birlikte okey oynamak için aldığı, ancak ihanetini ispat etmekte kullandığı iki bilgisayara el koydu.

  Yaralı eşin durumu kritik

  Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Şerife Yumurtacı’nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Ölen Mustafa Yumurtacı, iki aydır ağabeyinin yanında kalıyordu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı